به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس ، بر اساس برنامه کمیته مسابقات و لیگ هیئت فوتبال استان قم، دیدارهای هفته دوم از فصل جدید مسابقات لیگ رده سنی نوجوانان فوتبال باشگاههای استان قم برگزار شد و با تداوم صدرنشینی تیم اتحاد پایان یافت.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی هیئت فوتبال استان قم، دومین هفته از رقابت‌های لیگ رده سنی نوجوانان فوتبال باشگاه‌های قم با جدال هشت تیم حاضر در این مسابقات در چهار مسابقه مهم به انجام رسید و در مجموع ۲۰ بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد.

بر اساس برنامه کمیته مسابقات و لیگ هیئت فوتبال استان قم با توجه به اینکه در حین برگزاری مسابقات لیگ‌های فوتبال نوجوانان و جوانان باشگاه‌های استان قم ماه مبارک رمضان فرا می‌رسد و رقابت‌های لیگ در این ماه پر فیض برگزار نمی‌شود، تیم‌های شرکت کننده بازی‌های خود را با فاصله زمانی کم برگزار می‌کنند تا طبق تقویم هیئت فوتبال به موقع به پایان برسد.

این در حالی است که امسال پایگاه اصلی هیئت فوتبال استان قم برای برگزاری مسابقات لیگ‌های نوجوانان و جوانان باشگاه‌های قم زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی است و بر این اساس بازی‌ها به اجبار به صورت فشرده برگزار می‌شود.

در دیدارهای برگزار شده هفته نخست از فصل جدید مسابقات، در حالی که تیم‌های فوتبال نوجوانان سوهان گل محمد، مبنا صنعت، ایران‌جوان، صبای نوین قم، ارم ساز وحدت، افشید، اتحاد و انصار حضور دارند، در هفته دوم نیز چهار مسابقه برگزار شد.

بر این اساس تیم فوتبال نوجوانان افشید در دیداری حساس برابر ایرانجوان قم قرار گرفت که تلاش دو تیم در ۹۰ دقیقه رقابت نزدیک و تماشایی پنج گل در برداشت و در نهایت این تیم افشید بود که با حساب سه بر دو به برتری دست یافت.

در سایر دیدارها تیم‌های انصار و صبای نوین قم یکی از دیدارهای جذاب هفته دوم را به نمایش گذاشتند که در نهایت دو تیم در پایان تلاش ۹۰ دقیقه‌ای خود برای کسب سه امتیاز، به برتری صبای نوین قم انجامید و طی آن صبایی‌ها دو بر یک از سد حریف خود عبور کردند و صاحب سه امتیاز بازی شدند.

تیم فوتبال نوجوانان ارم ساز وحدت در جدال با مبنا صنعت با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت و در مسابقه پر گل تیمهای اتحاد شادقلی و نوجوانان هما، اتحاد شادقلی که در بازی اول با حساب شش بر صفر به برتری دست پیدا کرده بود، این بار ۱۱ بر صفر برنده شد و به صدر جدول رده بندی رفت.