به گزارش افکارنیوز به نقل از پرسپولیس، کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تشکیل جلسه داد. در این نشست پیرامون مسائل روز پرسپولیس و پیشکسوتان بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه از روسای سابق فدراسیون فوتبال مانند هادی طاووسی و حسن عابدینی و مربیان سابق تیم ملی مانند علی پروین و رضا وطنخواه حضور داشتند. دیگر حاضران در این نشست عبارت بودند از؛ ابراهیم آشتیانی، کاظم سید علی‌خانی، فریدون معینی، دکتر زادمهر، عباس کارگر، ناصر محمدخانی، ایرج پازوکی، بهروزی رهبری فرد و سعید ترابی.

ترابی دبیر این کانون، درباره اهداف تشکیل این جلسه گفت: این نشست به منظور بررسی مسائل روز پرسپولیس و پیشکسوتان انجام شد و هدف از آن اعلام حمایت از باشگاه بود تا ضمن قدردانی از تلاش‌های رویانیان، تا آنجا که می‌توانیم به باشگاه خودمان کمک کنیم. در این جلسه همچنین درباره وضعیت تیم‌های پایه صحبت شد که پیشنهادهای خود را به رویانیان ارائه خواهیم کرد.

کاروان پرسپولیس چهارشنبه به آبادان می‌رود

پرسپولیس برای برگزاری اولین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال(جام خلیج فارس) چهارشنبه عازم آبادان می‌شود.

کاروان سرخپوشان پایتخت ساعت ۱۹:۱۵ روز چهارشنبه هفته جاری تهران را به مقصد آبادان ترک می‌کند. پرسپولیس پس از ورود به شهر آبادان، در هتل کاروانسرا اسکان خواهد یافت.

دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان ساعت ۲۰:۴۵ پنجشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار میشود و سرخپوشان پس از پایان این مسابقه ساعت ۲۳:۵۰ آبادان را به مقصد تهران ترک میکنند.