به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، تمرین روز شنبه تیم استقلال از ساعت ۱۸ در کمپ اختصاصی این باشگاه آغاز شد. در این تمرین که حدود هزار تماشاگر داشت، خسرو حیدری غایب بود. ظاهرا خسرو حیدری با هماهنگی قلعه نویی بیشتر از دیگر بازیکنان در ترکیه مانده و هنوز به تهران نیامده است.

در زمان ورود امیر قلعه نویی به محل تمرین استقلال مقابل پای او و دیگر بازیکنان گوسفندی قربانی شد. قلعه نویی پس از حضور در نخستین تمرین تیم استقلال به علت قربانی کردن گوسفند و گوساله در کمپ باشگاه از سوی هواداران این تیم مورد شماتت برخی از اهالی فوتبال قرار گرفته بود.

مجتبی جباری، " فابیو جانوآریو " و " رودریگو توسی " که در مراحل آماده سازی پیش فصل تیم استقلال حضور نداشتند، امروز به صورت اختصاصی تمرین کردند. ظاهرا فعلا آنها باید جدا از دیگر بازیکنان تمرین کنند تا به شرایط ایده‌آل برسند. این نخستین تمرین این بازیکنان با تیم استقلال بود.

حنیف عمران‌زاده، " جی لوید ساموئل "، آرش برهانی و سیاوش اکبرپور ۳۰ دقیقه پس از تمرین در کنار دیگر بازیکنان استقلال نزد ماساژور تیم رفتند. این بازیکنان پس از ۲۰ دقیقه به جمع دیگر بازیکنان اضافه شدند.

امیر قلعه نویی پیش از آغاز تمرین دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. او قبل از تمرین به سئوالات خبرنگاران نیز پاسخ گفت. قلعه نویی در جریان گفتگو با خبرنگار از نوع پرسش یکی از خبرنگاران سیما ناراحت شد و این ناراحتی را با گلایه از آن خبرنگار نشان داد. سرمربی تیم فوتبال استقلال از این خبرنگار خواست از پرسیدن پرسش‌های حاشیه‌ای خودداری کند.

هواداران استقلال همچنان پیگیر وضعیت جواد نکونام هستند و منتظر حضور این بازیکنان در محل تمرینات تیم محبوب‌شان! این درحالی است که هنوز جدایی این بازیکن از اوساسونا قطعی نشده است.

در این تمرین ابتدا بازیکنان گرم کردند، سپس به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند و در بخش پایانی در قالب دو تیم آبی ونارنجی فوتبال بازی کردند. در این مسابقه که در یک نیمه از زمین برگزار شد، فابیو جانوآریو دو گل زیبا به ثمر رساند که تشویق هواداران را به دنبال داشت.

مجتبی جباری ۴۰ دقیقه پس از آغاز تمرین نزد امیر قلعه نویی رفت و روی سرمربی تیم استقلال را بوسید. پس از روبوسی قلعه نویی و جباری، تماشاگران شعارهایی در حمایت از این دو سر دادند.

با توجه به اینکه تیم استقلال به تازگی از اردوی آماده سازی ترکیه به تهران بازگشته است، از تمرین امروز این تیم استقبال زیادی به عمل آمده بود.