لشگرنصف‌و‌نیمه پرسپولیس مقابل صنعت نفت!

تیم‌های  صنعت نفت  و  پرسپولیس  عصر پنجشنبه در حالی مقابل هم قرار خواهند گرفت که دیدار رفت این دو تیم در تهران با نتیجه 2-2 مساوی شد.
بازی رفت دو تیم یازده آبان ماه سال گذشته در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که با نتیجه 2-2 به پایان رسید. گل‌های پرسپولیس را گولسیانی از روی نقطه پنالتی و محمد عمری به ثمر رساندند و برای صنعت علی یوسف عراقی و دانیال اسماعیلی‌فر (گل به‌خودی) گل زدند.
در این بازی صنعت نفت در نیمه نخست با اخراج حسین سنگرگیر ده نفره شد اما در کمال شگفتی در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده به گل دوم رسید و بازی را مساوی کرد.

هر دو تیم نسبت به آن بازی که بیش از پنج ماه و نیم از آن گذشته تغییرات زیادی داشته‌اند. در آن مسابقه یحیی گل‌محمدی و عبدالله ویسی سرمربیان دو تیم بودند اما حالا اوسمار و فراز کمالوند روی نیمکت رودرروی هم قرار می‌گیرند.

در عین حال نکته جالب اینجاست که از ترکیب اصلی آن روز پرسپولیس شش بازیکن در ارنج بازی برگشت حاضر نخواهند بود چرا که یا از پرسپولیس جدا شده‌اند یا نیمکت‌نشین خواهند بود.
علیرضا بیرانوند که مصدوم است، میلاد سرلک، محمد عمری و نبیل باهویی که از جمع سرخ‌ها جدا شده‌اند و سعید صادقی و علی نعمتی که در نیم فصل دوم نیمکت‌نشین شده‌اند در بازی برگشت در ترکیب ابتدایی سرخ‌ها حضور نخواهند داشت.

پرسپولیس


از بین نفرات نیمکت‌نشین آن روز پرسپولیس هم شهاب زاهدی که به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت حالا در جمع سرخ‌ها حضور نخواهد داشت و حدت حنانوف همچنان مصدوم است.
در نقطه مقابل صنعت نفت آبادان که در ازای هشت بازیکن جدیدی که در زمستان جذب کرد تنها دو بازیکن را از دست داد. یکی احمد شریعت‌زاده که در بازی رفت با پرسپولیس بازیکن اصلی بود و دیگری فهد طالب عراقی که در آن مسابقه روی نیمکت نشست و به بازی نرفت.