سعید عزت‌اللهی پس از 6 ماه طلسم‌شکنی کرد

 شب گذشته در مهم‌ترین بازی این هفته ادنوک لیگ (لیگ برتر فوتبال امارات) تیم النصر موفق شد با نتیجه ۳ بر دو شباب الاهلی را شکست بدهد.

 

این نتیجه در حالی رقم خورد که شباب الاهلی سعید عزت‌اللهی هافبک ملی‌پوش ایرانی‌اش را هم در اختیار داشت که اتفاقا توسط این بازیکن به گل هم رسید اما النصر توانست در پایان مسابقه به برتری برسد.

در حالی که به نظر می‌رسید بازی متعادل پیش می‌رود اما در دقیقه 31 باز هم میزبان را پیش انداخت و در اواخر نیمه اول شباب الاهلی با اخراج رنان 10 نفره شد. 

عزت‌اللهی و یارانش کار سختی در نیمه دوم داشتند اما پس از آن که ملی‌پوش ایرانی تعویض شد شباب الاهلی به گل تساوی رسید. این اما پایان کار نبود و النصر موفق شد در دقیقه 3+90 گل برتری را بزند و بازی را ببرد.

سعید عزت‌اللهی پس از 6 ماه طلسم‌شکنی کرد

نکته جالب درباره گلزنی عزت‌اللهی این است که او آخرین بار 6‌ ماه و 10 روز پیش موفق به زدن گل شده بود. او روز16 مهر در بازی تیم سابقش وایله با هویدوور در پیروزی 3 بر یک تیمش یک گل زد.

اما بعد از دیگر موفق به گلزنی نشد. بعد هم از این تیم جدا شد و به شباب الاهلی پیوست. او دیشب سرانجام در ششمین بازی‌اش برای شباب الاهلی موفق به زدن اولین گل برای تیم جدیدش شد.