بازی زیبای پرسپولیس حال هواداران را خوب کرده

 تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با هدایت اوسمار ویه را عملکردی درخشان داشته است. این تیم در ۹ مسابقه خود هفت پیروزی، یک تساوی و تنها یک شکست داشته است که میانگین ۲.۴۴ امتیاز را برای این تیم در دور برگشت رقم زده است.

بازی چشم‌نواز سرخپوشان در هفته‌های اخیر باعث داغ شدن هرچه بیشتر تنور رقابت این تیم با استقلال در بالای جدول برای قهرمانی شده است تا سرخ‌ها بیشتر از هر زمان دیگری امیدوار به تکرار کسب جام قهرمانی در فصل جاری شوند.

ناصر ابراهیمی ، با اشاره به برد پرگل این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس به حقش رسید. این تیم بازی چشم نوازی را برای انتقال توپ انجام داد که نشان از تأثیر هافبک‌هایش در این زمینه دارد.

پرسپولیس

مربی پیشین پرسپولیس ضمن تاکید روی بازی کم اشتباه بازیکنان افزود: آنها شناخت کامل نسبت به همدیگر پیدا کرده‌اند. دور از تنش بازی می‌کنند و اتفاقا همین موضوع هم باعث آرامش بیشتر هوادارانش شده است. حرکت شناور پرسپولیس در انتقال توپ روی زمین و همچنین ارسال‌های کم نقص به پشت مدافعان حریف نشان می‌دهد تمرکز انها کاملا روی فوتبال است.

ابراهیمی با صحبت‌های به وجود آمده درباره عدم تمدید قرارداد قدیمی‌های پرسپولیس تصریح کرد: نظم مالی در فوتبال خیلی تغییر کرده است. من از وضعیت بازیکنان و مربیان آگاهی ندارم اما قطعا حقوق خود را بابت قراردادهایشان می‌خواهند که طبیعی است. باید راهکارهای باشگاه‌داری تغییر کند در غیر این صورت سال‌های سال شاهد همین چرخه مدیریتی در فوتبال خواهیم بود.

کارشناس فوتبال ایران تاکید کرد: شاید نمایش یکسری دلال باعث ایجاد چنین فضایی علیه ارکان باشگاه شده است. من فکر می‌کنم زمان کافی وجود دارد تا قراردادها تمدید شود و هر بازیکنی در خانه خودش بماند. بازیکنان تیم باید مراقب حاشیه سازها باشند و ذهن خودشان را به افکار آنها نپیچند.