جلالی و فرصت شکستن رکورد 15 ساله!

ابوالفضل جلالی فرصت شکستن یک رکورد 15 ساله را دارد و با انگیزه های زیادی ادامه فصل را برای استقلال میدان می‌رود تا آمار شگفت‌انگیز خود را افزایش دهد.

 

خسرو حیدری مدافع راست سال‌های نه چندان دور آبی‌ها در فصل 1389-1388 چهارده پاس گل برای استقلال در لیگ برتر ثبت کرده بود و در این زمینه رکورددار است، حیدری که به ارسال های بی‌نقص معروف بود و مهاجمان زیادی از استقلال را به عنوان آقای گلی رساند در فصل هایی که برای استقلال به میدان رفت تاثیرگذار بود و یکی از بهترین های تاریخ این باشگاه است.

ابوالفضل جلالی مدافع چپ پای استقلال با پیش گرفتن روند خسرو حیدری و با ارسال های بی‌نقصی که انجام می‌دهد بازیکنان استقلال را در فرصت گلزنی قرار می‌دهد و تا پایان هفته بیست و چهارم 9 پاس گل به نام خود ثبت کرده و تا رسیدن به آمار خسرو حیدری نیاز به 5 گل دارد و برای شکستن این رکورد باید در تمام بازی‌های پیش رو استقلال حداقل یک پاس گل در هر مسابقه ارسال کند.

جلالی و فرصت شکستن رکورد 15 ساله!

شکستن رکورد حیدری کار سختی خواهد بود اما با فرمی که ابوالفضل جلالی دارد دور از انتظار نخواهد بود و با توجه به اینکه ضربات کرنر هم به او سپرده شده شانس او برای ارسال پاس گل در هر مسابقه بیشتر از قبل شده است.

نکته جالب در مورد این دو بازیکن پست مدافع کناری است که نشان می‌دهد در فوتبال ایران بازیکنان خلاقی که توانایی ارسال های باکیفیت روی دروازه دارند چقدر در روند هجومی تیم‌ها تاثیرگذار خواهند بود.