سلام سرخابی‌ها به قهرمانی یا خداحافظی تلخ!

 شاگردان جواد نکونام در طول هفته‌های گذشته با نگاهی جدی به رقیب همشهری شان کاملاً در جریان قرار گرفته‌اند که پرسپولیس با قدرت در حال نتیجه‌گیری و گل زدن است تا خودش را به صدر جدول برساند. آنها قطعا توان گلزنی تیم اوسمار ویرا در دیدار یک هشتم نهایی جام حذفی را نیز به چشم دیده اند و می دانند پیروزی این تیم در دیدار با سپاهان چندان هم بعید نیست.

بی شک حالا دیدارهای هفته بیست و پنجم قطعاً همگی تحت تاثیر مسابقات دو تیم استقلال و پرسپولیس است که با تراکتور و سپاهان بازی دارند. دو بازی ۶ امتیازی حتی به ارزش کسب یا از دست دادن عنوان قهرمانی.

حالا جواد نکونام باید در این حد فاصل به شاگردانش بگوید که در نبود سیدحسین حسینی چه مسئولیت بزرگی بر عهده آن‌هاست. قطعاً غیبت کاپیتان اصلی تیم استقلال در دیدار یادگار امام تبریز و نرسیدن احتمالی علیرضا بیرانوند به مسابقه حساس سپاهان می‌تواند شوک مهمی برای این دو تیم باشد اما همین وضعیت می‌تواند در شرایط معکوس هم بروز کند. برای مثال می‌توان این دو تیم را به تیم هایی تشبیه کرد که در جریان بازی ۱۰ نفره شده و بازیکنان شان هر یک به اندازه دو نفر تلاش می‌کنند تا نبود هم تیمی‌شان جبران شود!

کل کل جدید استقلال و پرسپولیس

شاگردان جواد نکونام و اوسمار به خوبی می‌دانند که هفته بیست و پنجم لیگ برتر می‌تواند هفته سرنوشت ساز و بزرگی برای آنها باشد. هفته‌ای که می‌تواند با پیروزی استقلال و شکست پرسپولیس و یا برعکس در دیدار با تراکتور و سپاهان، سلام بلند یکی از دو تیم پرطرفدار پایتخت به قهرمانی این فصل از لیگ برتر باشد و یا نتیجه‌ای تلخ و برعکس.