بالاخره تکلیف بیرانوند برای دیدار با سپاهان مشخص شد

درحالی قرار است تیم‌های پرسپولیس و سپاهان فردا (چهارشنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم بروند که علیرضا بیرانوند در تمرین امروز سرخ‌های تهرانی مورد معاینه دقیق تیم پزشکی با دستگاه‌های مخصوص مربوط به سنجش قدرت عضله‌های دست قرار گرفت تا شانس خود را برای دریافت تایید از سوی آنها و ایستادن در دروازه پرسپولیس برای دیدار با سپاهان امتحان کند.

با این حال، دروازه‌بان ملی‌‌پوش پرسپولیس که قبل از آغاز تست پزشکی هم احساس درد ناشی از تحمل وزن داشت، با معاینه پزشکان از حضور در دروازه این تیم برای بازی فردا منع شد. بیرانوند به هیچ وجه آمادگی لازم را برای مهار شوت‌های سنگین و چرخش کامل مچ دست ندارد اما اصرار به بازی کردن داشت، که منع شد.

بیرانوند در بخش‌هایی از تمرین اختصاصی دروازه‌بان‌ها نیز شرکت کرد تا تلاش دوباره‌ای برای بهبود وضعیت خود داشته باشد اما کمترین شانس را برای ایستادن در چارچوب دروازه تیمش در بازی فردا با سپاهان دارد.

بالاخره تکلیف بیرانوند برای دیدار با سپاهان مشخص شد

امیررضا رفیعی دروازه‌بان جوان سرخ‌ها که در چهار دیدار قبلی این تیم مسوولیت حفاظت از دروازه پرسپولیس را داشت، گزینه اصلی ایستادن در چارچوب دروازه سرخپوشان است. با این حال باید دید آیا دستیاران اوسمار می‌توانند بیرانوند را راضی به یک هفته نیمکت‌نشینی دیگر در لیگ کنند یا این بازیکن در مهم‌ترین رویداد پنج هفته آخر تیمش در لیگ برتر فصل جاری شرکت خواهد کرد.