انتقاد مدیرعامل پرسپولیس از

رضا درویش پس از تساوی بدون گل دیدار پرسپولیس و سپاهان، اظهار داشت: باید از بازیکنان‌مان و یار دوازدهم پرسپولیس یعنی هواداران که از دقیقه یک تا ۹۵ سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم. موقعیت بسیار خوبی برای صدرنشینی داشتیم اما آن چیزی که انتظارش را داشتیم، محقق نشد.

وی افزود: شاید روزی بازیکنان خود را منع می‌کردیم که مثل تیم‌های عربی از ابتدای نیمه دوم خود را به مصدومیت نزنند اما حتما رسانه‌ها نشان می‌دهند بازیکنان سپاهان از دقیقه 5 بالغ بر 20 بار، مصدوم یا شبه مصدوم شدند. این موضوع روند بازی را کند کرد و ما هم نتوانستیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم. کاپیتان پرسپولیس و یک بازیکن باتجربه مثل امید عالیشاه هم نباید در آن شرایط حساس، چنین کاری می‌کرد. هرچند بازیکن حریف خطا کرد اما در اوج حملات بودیم. به هر شکل قسمت نبود بازی را ببریم.

مدیرعامل پرسپولیس درمورد اتفاق زشت توهین هواداران سپاهان به بانوان پرسپولیسی، توضیح داد: توهین همه جای دنیا محکوم است اما جالب این است که آنها با وجود میهمان بودن، میزبان را مورد حرف‌های رکیک یا سرزنش قرار می‌دهند. از مسئولان امنیتی هم پرسیدم که اولین نارنجک پرتابی از سمت هواداران استقلال بود. به هر حال امیدوارم فضا و جو به شکلی باشد که دست‌کم احترام را فراموش نکنیم. احترام، خط مقدم فضای ورزش است. سپس نتیجه اهمیت دارد.

درویش درمورد مباحث مطرح شده مبنی براینکه برای تمدید قرارداد اوسمار منتظر نتیجه دیدار با سپاهان بود، گفت: این مسائل شایعه است.

انتقاد مدیرعامل پرسپولیس از امید عالیشاه

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد اوسمار قطعا تمدید می‌شود، توضیح داد: از او برنامه خواستیم که گفت اجازه بدهید زیرا در حال حاضر تمرکز من معطوف به بازی سپاهان است سپس برنامه خود را ارائه می‌دهم.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: از رسانه‌ها می‌خواهم یک آمار در خلوت خود در بیاورند تا مشخص شود از مدیر یا مسئول چند باشگاه پرسیدید چرا قرارداد بازیکنان خود را تمدید نکردید؟ یک باشگاه را برای من مثال بزنید اما 5 هفته است از من می‌پرسید چرا تمدید نکردم یا می‌خواهم چه کسی را بیاورم.

درویش درمورد اینکه چندین بازیکن پرسپولیس سال آخر قراردادشان است و 3-2 بازیکن هم با باشگاه تراکتور وارد مذاکره شده‌اند، گفت: بیشتر این مسائل در فضای مجازی تعقیب می‌شود. بازیکن با ما قرارداد دارد و با چند نفر هم صحبت کردیم اما تصور کردیم بهتر است در فضای کم استرس‌تر با آنها حرف بزنیم. صبر کردیم پس از بازی با سپاهان شروع به صحبت با بازیکنان کنیم.

وی اضافه کرد: بزرگان فوتبال آمدند و رفتند اما پرسپولیس همیشه پرسپولیس ماند. اینگونه نیست که خواهش یا تمنای کسی را کنیم. این همه بازیکن عاشق پرسپولیس هستند. همه نفرات فعلی نیز اولویت‌شان همین تیم است اما برخی دلال‌ها فضای آلوده‌ای را درست می‌کنند که ما یک یا 2 میلیون دلار می‌دهیم. در حالیکه چنین خبرهایی نیست.