غیبت ترسوها در تیم منتخب هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر

هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال در شرایطی گذشت که آبی از تیم‌های صدرنشین گرم نشد. در شرایطی که همه فوتبالدوستان روز چهارشنبه انتظار تماشای دو بازی جذاب را در عصر ماقبل تعطیلات پایان هفته داشتند، دیدارهای تراکتور - استقلال و پرسپولیس - سپاهان سردتر از چیزی بود که تصور می‌شد.

احتیاط چهار تیم صدرنشین لیگ در این دو مسابقه بیشتر از هر چیزی توی ذوق می‌زد و کیفیت پایین این چهار تیم باعث شد هیچ‌یک از بازیکنان آنها جایی در جمع 11 بازیکن برتر هفته نداشته باشند. تعداد پایین گل در سایر بازی‌های هفته نیز به چشم می‌آمد و در مجموع آمار 0.87 گل زده به ازای هر مسابقه رقم خورد. با این حال عملکرد تیم‌های قعرنشین در این هفته به‌مراتب بیشتر شایسته احترام بود.

نساجی بعد از هفته‌ها طعم پیروزی را چشید که امیرحسین سام دلیری روی دو گل این تیم تأثیرگذار بود. وحید محمدزاده در خط دفاع و لوان پولی در دروازه نساجی نیز مانع گلزنی ذوب‌آهن شدند تا در تیم منتخب هفته قرار بگیرند. استقلال خوزستان هم با گل عثمان اندونگ به بقا امیدوار ماند. تیم‌های هوادار و شمس آذر هم با بردهایی که به دست آوردند، هر کدام دو نماینده در تیم منتخب هفته داشتند.

سهم گل‌گهر سیرجان از دربی کرمان تنها یک امتیاز بود، اما بازی درخشان روبرتو تورس در تیم مارینوس اوزونیدیس حسابی به چشم آمد. البته محمدرضا اخباری نیز واکنش‌های زیادی از خود نشان داد و از دروازه گل‌گهر محافظت کرد که یک بار تسلیم فرشید باقری شد.

تیم منتخب هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

دروازه‌بان: لوان پولی (نساجی)

مدافعان: عثمان اندونگ (استقلال خوزستان)، وحید محمدزاده (نساجی) و حسین گودرزی (شمس آذر)

هافبک‌ها: امیرحسین سام دلیری (نساجی)، داریوش شجاعیان (هوادار)، امیرمسعود سرآبادانی (شمس آذر)، روبرتو تورس (گل‌گهر) و محمد امین کاظمیان (آلومینیوم)

مهاجمان: رضا جعفری (ملوان) و کریم اسلامی (هوادار)

غیبت ترسوها در تیم منتخب هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر

 

نتایج کامل دیدارهای هفته بیست‌وپنجم لیگ:

شمس آذر قزوین 2 - پیکان یک
هوادار 2 - صنعت نفت آبادان یک
تراکتور تبریز صفر - استقلال صفر
مس رفسنجان یک - گل‌گهر سیرجان یک
ذوب‌آهن اصفهان صفر - نساجی مازندران 2
استقلال خوزستان یک - ملوان بندر انزلی یک
آلومینیوم اراک یک - فولاد خوزستان یک
پرسپولیس صفر - سپاهان صفر