استوری تند علی سامره علیه یک دلال بدنام

پس از پایان بازی استقلال مقابل تراکتور، هیات مدیره آبی ها با برگزاری یک جلسه فوری، حکم بر برکناری علی خطیر از مدیرعاملی استقلال دادند و شبانه او را برکنار کردند.

علی سامره سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال با انتشار یک استوری علیه یک دلال بدنام و مدیر از رده خارج استوری منتشر کرد و نوشت: 

از شنیدن خبر کودتا علیه علی خطیر شوکه شدم، مگر می شود مدیرعامل باشگاه به خاطر حمایت از بازیکنان و پرداخت مطالبات آنها آن هم در آستانه حساس ترین بازی هفته های پایانی لیگ برتر برکنار شود؟ متاسفانه یک دلال بدنام و یک مدیر از رده خارج تصمیمات شخصی خود را به اسم پتروشیمی انجام می دهند. هوادار به هوش باشد که شان استقلال را یک مشت آدم دو زاری امتحان پس داده تا چه حد دارند پایین می آورند که به خاطر کدورت های شخصی و عقده ای در حساس ترین لحظات مهم لیگ به استقلال ضربه می ززند از ترس اینکه مبادا خطیر با استقلال قهرمانی بیاورد و سال بعد ماندگار شود. هیچکس ضربه نمی خورد جز استقلال... هلدینگ خلیج فارس باید جلو این اشتباه را بگیرد.آدم های کوچکی که این اتفاق تلخ را رقم زدند باید بدانند با این تصمیم برچسب های زیادی برای خود خریدند که در آینده می بینند و از تصمیم امروزشان پشیمان می شوند. هرچند قویا معتقدم تصمیم هلدینگ نبوده و شخصی بود و اینجاست که شان استقلال را نباید پایین می آوردند که آوردند.

استوری تند علی سامره علیه یک دلال بدنام