برای دیدار با استقلال تصمیم‌گیری با من نیست

رضا عنایتی در نشست خبری قبل از دیدار برابر آلومینیوم اراک و در جمع خبرنگاران گفت: با تیم سختکوشی دیدار داریم که چند سال است در لیگ برتر است و همیشه خوب بازی می کند و باید با تمرکز برابر این تیم به میدان برویم.

وی ادامه داد: نمی خواهیم اتفاقاتی که در دقایق هفته قبل مقابل شمس آذر به وجود آمد در این بازی هم رخ دهد. بنابراین با تمام توان مقابل حریف ظاهر خواهیم شد تا بتوانیم برنده از زمین خارج شویم. در حال حاضر تمام بازیکنان را در اختیار داریم و آماده ایم بتوانیم سه امتیاز را از آن خود کنیم.

سرمربی پیکان در پاسخ به این پرسش که چه نتیجه ای کسب خواهید کرد گفت: فوتبال همیشه برای همه سورپرایز دارد و ما باید خوب بازی کنیم تا برنده از زمین خارج شویم. تا پایان فصل همه بازی ها سخت است و نمی توانیم هیچ حریفی را آسان بدانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که برای هفته های پایان که بسیار حساس است چه برنامه ریزی کرده اید، گفت: تلاش می کنیم با بازیکنان جوان و باتجربه ای که داریم موفق عمل کنیم. بازیکنان جوان ما انگیزه بالایی دارند و این به من خیلی کمک کرده و دیدید که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را به میدان می فرستم و تلاش مان این است که برنده از زمین خارج شویم.

برای دیدار با استقلال تصمیم‌گیری با من نیست

عنایتی در خصوص صحبت های عبدالله ویسی در مورد نظارت دقیق بر بازی ها در هفته های پایانی هم گفت: اعتقاد دارم او حرف درست را زده است، با توجه به شرایط جدول و امتیازاتی که به هم نزدیک است نیاز است مسئولان نظارت دقیق داشته باشند تا شاهد بازی های پاک و سالم باشیم.

وی در پاسخ به اینکه حاضرید بازی در هفته پایانی مقابل استقلال در ورزشگاهی جز اکباتان انجام شود، گفت: در این خصوص تصمیم گیرنده من نیستم و مدیران پیکان باید پاسخگو باشند البته ما بازی به بازی پیش می رویم اما تلاش ما این است که مقابل استقلال هم بازی خوبی انجام دهیم اما اینکه چه اتفاقی برای آن دیدار رخ خواهد داد مسئولان پیکان باید درباره آن صحبت کنند.

سرمربی پیکان در خصوص ورود بانوان به ورزشگاه و اتفاقات اخیری در دیدار برابر سپاهان و پرسپولیس رخ داد گفت: حضور بانوان باعث شده فوتبال ما زیباتر شود، دیدیم در تمرین استقلال خانواده ها کنار یکدیگر نشسته و مشکلی هم پیش نیامد از ابتدای فصل هم همیشه بانوان در اکثر ورزشگاه ها حضور داشته و تیم مورد علاقه خود را تشویق کردند اما اگر یک نفر می آید و جوگیر می شود و حرف هایی بر زبان می آورد که در شان فوتبال ما نیست نباید به حساب همه گذاشت و تنها باید امیدوار باشیم بعد از این دیگر هیچ کس اینطور جوگیر نشده و سعی کند آرامش خود را حفظ کند و تنها از تماشای فوتبال لذت ببرد.