ساعت و تاریخ بازی استقلال و ذوب آهن در اردیبهشت ۱۴۰۳

در ادامه درباره زمان دقیق و تاریخ و روز و ساعت برگزاری بازی استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران فصل ۱۴۰۲ مطلبی را برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید.

ساعت برگزاری بازی استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان

دو تیم استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

استقلال صدرنشین برای حفظ جایگاه خود در جدال حساس با ذوب آهن که در بازی‌های خارج از خانه ید طولایی در کسب امتیاز دارد، به میدان می‌رود.
شاگردان محمد ربیعی که در فولادشهر آمار ضعیفی دارند، امیدوارند روند خوب خود در خارج از خانه را مقابل استقلال هم ادامه داده و شوکی بزرگ به آبی‌پوشان پایتخت وارد کنند.
ذوب آهن اصفهان با محمد ربیعی یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر در بازی‌های خارج از خانه محسوب می‌شود.

ذوب آهنی‌ها امسال تقریباً از همه تیم‌های لیگ برتری در خانه حریفان امتیاز گرفتند و امیدوارند این روند را مقابل استقلال صدرنشین هم ادامه بدهند.

ساعت و تاریخ بازی استقلال و ذوب آهن در اردیبهشت ۱۴۰۳

شاگردان محمد ربیعی در خانه و در ورزشگاه فولادشهر خیلی آمار جالبی ندارند اما بیرون از خانه یقه تمام بزرگان لیگ برتر از جمله پرسپولیس را گرفته‌اند.

طبعاً چنین آماری یک هشدار بزرگ برای استقلال است که تحت هیچ شرایطی ذوب آهن را در ورزشگاه آزادی تهران دست کم نگیرد.

استقلال برای حفظ صدرنشینی و امیدوار ماندن به قهرمانی نیاز مبرم به کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی دارد و پیش‌بینی می‌شود هواداران استقلال هم به دلیل حساسیت مسابقه از این دیدار استقبال خوبی به عمل آورند

ذوب آهن اصفهان در نیم فصل اول به مراتب نتایج بهتری کسب کرده بود اما پس از شایعه مذاکره محمد ربیعی با فولاد خوزستان ناگهان این تیم دچار افت شدید شد و چند هفته نتایج ضعیفی کسب کرد اما شاید بهترین نتیجه ذوب آهنی‌ها در تبریز مقابل تراکتور رقم خورد که این تیم پرستاره را با نتیجه ۴ بر یک شکست دادند.

هرچند که تراکتوری ها این شکست را در جام حذفی جبران کرده و در ضربات پنالتی موفق به حذف ذوب آهن از این مسابقات شدند.

گفتنی است بازی رفت تیم‌های استقلال و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به تساوی یک بر یک انجامید.