ساپینتو و مهری در لیگ قهرمانان اروپا!

در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر قبرس، تیم فوتبال آپوئل در استادیوم خانگی خود به مصاف لارناکا رفت و پس از تساوی برابر این تیم، توانست عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کند.

 در شرایطی که آپوئل و لارناکا هر دو 72 امتیازی بودند، اما شاگردان ساپینتو به دلیل عملکرد بهتر در بازی‌های رو در رو، صدرنشین لیگ بودند و در نتیجه در هفته آخر و با یک تساوی مقابل رقیب مستقیم خود، عنوان قهرمانی را به دست می آوردند.

این مسابقه با طوفان میهمان آغاز شد. در دقیقه پنجم و یک ارسال از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر فران سول به گل نخست لارناکا تبدیل شد. در شرایطی که کمک داور آفساید اعلام کرده بود، اما پس از بازبینی صحنه توسط VAR، این گل مورد تأیید قرار گرفت.

ساپینتو و مهری در لیگ قهرمانان اروپا!

آپوئل خیلی زود به بازی برگشت. در دقیقه نهم و روی تعلل و اشتباه آلفا دیونکو، مدافع سنگالی میهمان، این مارکینیوس بود که با یک ضربه، دروازه را باز کرد تا بازی یک بر یک مساوی شود.

در ادامه نیز تلاش‌های دو تیم برای گلزنی بی نتیجه بود و بازی با تسای یک – یک به پایان رسید تا آپوئل به لطف عملکرد بهتر در بازی‌های رو در رو با لارناکا، عنوان قهرمانی لیگ قبرس را به دست بیاورد.

در این مسابقه، سعید مهری روی نیمکت ذخیره‌ها بود و فرصت حضور در زمین مسابقه را به دست نیاورد ولی یک عنوان قهرمانی لیگ قبرس به کارنامه او اضافه شد.