جنجال جدید رونالدو در عربستان| تونل افتخار رونالدو برای دشمن!

الهلال توانست قهرمانی خود در لیگ حرفه ای عربستان را قطعی کند و حالا روز جمعه در دیداری فوق العاده حساس در استادیوم الاول پارک شهر ریاض، به مصاف رقیب دیرینه خود یعنی  النصر  می رود.

آبی پوشان برای اینکه فصل را بدون شکست به پایان برسانند، سه بازی دیگر را پیش روی خود می بینند که مهمترین آن، دیدار برابر همشهری و دشمن قدیمی، یعنی النصر است. تیمی که تلاش می کند مانع از قهرمانی بدون شکست الهلال شود.

اما موضوع مهم درخصوص این مسابقه، اجرای تونل افتخار از سوی النصری هاست. دربی ریاض، نخستین بازی الهلال پس از قطعی شدن کسب عنوان قهرمانی است و واکنش یاران رونالدو به این موضوع در روز بازی، سوژه داغ این روزهای فوتبال عربستان است.

جنجال جدید رونالدو در عربستان| تونل افتخار رونالدو برای دشمن!

فهد الحریفی، بازیکن سابق تیم ملی عربستان و باشگاه النصر در این خصوص گفت: به نظر من برگزاری تونل افتخاری توسط بازیکنان النصر به مناسبت قهرمانی رقیب سنتی (الهلال) آنطور که بعضی ها می گویند شرم آور نیست.

الحریفی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: برای النصر شرم آور نیست که مراسم تونل افتخار را برای الهلال برگزار کند، همانطور که الهلال قبلا در سال 1989 این کار را به پاس قهرمانی النصر در لیگ انجام داده بود.

وی افزود: این یک اتفاق مهم در دوره جدید و البته متفاوت با قبل است. به هر حال هم امیدوارم و هم انتظار دارم که برگزاری تونل افتخار توسط بازیکنان النصر اتفاق بیفتد.

فهد بن نافل، رئیس هیئت مدیره شرکت باشگاه الهلال در پاسخ به سوال شبکه پخش کننده لیگ حرفه ای عربستان درباره احتمال برگزاری تونل افتخار توسط النصر در دربی روز جمعه گفت: این موضوعی که مربوط به النصر است.