نگرانی هواداران پرسپولیس از خط دفاع

پرسپولیس مقابل هوادار به برتری رسید و موقتا صدرنشین لیگ شد. شاگردان اوسمار با وجود از دست دادن موقعیت‌های زیاد موفق شدند ۳ امتیاز حساس این بازی را کسب کنند و تیم سختکوش مسعود شجاعی را شکست دهند. هرچند پرسپولیس در این بازی به برتری رسید و حتی کلین شیت کرد؛ولی نمایش خط دفاعی این تیم اصلا راضی کننده نبود و حتی هواداران این تیم را هم نگران کرد. مهاجمان هوادار بارها در این بازی صاحب موقعیت گلزنی شدند ولی بیرانوند یک تنه مقابل آن‌ها ایستاد و اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداد. نمایش بیرو در بازی با هوادار یکی از بهترین نمایش‌های فردی یک بازیکن در طول این فصل بود و به جرات می‌شود گفت اگر بیرانوند درون دروازه پرسپولیس قرار نداشت، شاید پرسپولیس در کسب ۳ امتیاز ناکام می‌ماند.

خط دفاعی پرسپولیس در این بازی متشکل از محمدحسین کنعانی زادگان، گیورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن و دانیال اسماعیلی فر بود ولی مدافعان پرسپولیس بارها در این بازی مرتکب اشتباه شدند و تیم حریف صاحب موقعیت گلزنی شد. پرسپولیس با وجود ثبت کمترین گل خورده در این فصل و داشتن مدافعانی خوب و با تجربه، هوادارانش را به شدت برای بازی‌های آینده نگران کرد چون ممکن است بیرانوند در بازی‌های بعدی نمایش بازی مقابل هوادار را نداشته باشد و مهاجمان حریفان بعدی پرسپولیس مثل مهاجمان هوادار بی دقت نباشند.

پرسپولیس مقابل هوادار

هرچند پرسپولیس در بازی‌های بعدی با تیم‌های بالای جدولی بازی ندارد ولی به طور حتم اوسمار باید فکری به حال اشتباهات خط دفاعی تیمش بکند تا ضریب اشتباهات این نفرات کاهش پیدا کند. در جریان بازی با هوادار اوسمار یک لحظه هم آرام و قرار نداشت و بعد از بازی هم خیلی از عملکرد بازیکنانش راضی به نظر نمی‌رسید. او حتی گفت به خاطر استرس این بازی دو سال پیر شده است و همین موضوع نشان دهنده این است که سرمربی برزیلی پرسپولیس می‌داند خوش شانس بود که تیمش در بازی با هوادار گلی نخورد و دست پر از زمین خارج شد. گفتنی است ۳ بازی پایانی پرسپولیس به ترتیب مقابل استقلال خوزستان، شمس آذر قزوین و مس رفسنجان خواهد بود که دو بازی از این دیدارها در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.