پای داور به جنجال پیراهن استقلال و فولاد باز شد

جنجال دیدار استقلال و فولاد از جلسه هماهنگی شروع شده و احتمالا تا چند روز بعد از بازی هم ادامه داشته باشد.

بعد از اینکه نماینده فولاد خوزستان در جلسه هماهنگی قبل از بازی اعلام کرد این تیم لباس مشکی می‌پوشد حواشی زیادی به راه افتاد. نمایندگان باشگاه استقلال اما با اعلام اینکه دروازه‌بان این تیم لباس مشکی می‌پوشد به رنگ پیراهن فولاد اعتراض کردند تا مانع این اتفاق شوند. این در حالی است که لباس اول گلر استقلال در سازمان لیگ سبز اعلام شده و پیراهن دوم مشکی است!

پای داور به جنجال پیراهن استقلال و فولاد باز شد

از طرف دیگر نمایندگان استقلال در جلسه شب گذشته مدعی شدند که صورتجلسه این بازی را امضا نکردند اما نکته جالب اینجاست که هر ۳ نماینده استقلال در جلسه قبل از بازی با فولاد سمت رسمی در این باشگاه ندارند و طبعا اجازه امضای صورتجلسه هم ندارند! آتیلا حجازی، سعید اکبری و مهدی یکتا که در این جلسه حضور داشتند سمت رسمی در استقلال ندارند و طبعا ناظر بازی اجازه امضا کردن را به آنها نداده است.

این اتفاقات اما استقلالی‌ها را ناامید نکرده و همچنان در تلاش هستند تا رنگ پیراهن فولاد برای این بازی عوض شود. از آنجایی که در شرایط فعلی فقط داور بازی می‌تواند نظر به تغییر رنگ پیراهن‌ها بدهد شاید اتفاقات دیگری رخ بدهد. استقلالی‌ها معتقدند که تشابه رنگ‌های مشکی و آبی در تصاویر تلویزیونی، بینندگان را دچار اشتباه خواهد کرد و باید رنگ پیراهن تیم میهمان تغییر کند؛ هر چند که در دربی بعد از فوت مرحوم هادی نوروزی، پرسپولیس با پیراهن مشکی مقابل استقلال آبی‌پوش در زمین حاضر شد. حالا باید دید موعود بنیادی‌فر رای به تغییر رنگ پیراهن تیم میهمان خواهد داد یا اهوازی‌ها با لباس مشکی به مصاف استقلال خواهند رفت.