نکونام: همه جوره برای استقلال حاشیه درست می‌کنند

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی با فولاد خوزستان که با برتری یک بر صفر تیمش همراه شد، اظهار داشت: از اینکه توانستیم به برتری برسیم و سه امتیاز دیگر را به دست آوریم، بسیار خوشحال هستم. در شرایط حساسی هستیم و این پیروزی برایمان ارزش فراوانی داشت.

وی افزود: این پیروزی را به هوادارانی تقدیم می‌کنم که برای تشویق تیم محبوبشان به ورزشگاه آزادی آمدند. آنها به تیم ما انگیزه و نیرو دادند تا برنده از زمین خارج شویم و با عشق، سه امتیاز را به آنها تقدیم می‌کنم.

نکونام: همه جوره برای استقلال حاشیه درست می‌کنند

سرمربی استقلال، خاطرنشان کرد: فولاد برای گرفتن امتیاز به مصاف ما آمده بود و ما نیز با برنامه وارد زمین شدیم. آنها می خواستند سرعت بازی را بگیرند و به همین خاطر ما تلاش کردیم به خواسته‌شان نرسند.

نکونام تصریح کرد: در نیمه اول ریتم بازی آن چیزی نبود که من به عنوان سرمربی استقلال می‌خواستم اما در وقت دوم بهتر شدیم. اگر دقت بیشتری می‌کردیم، می‌توانستیم با گل‌های بیشتری، حریف را شکست دهیم.

وی تاکید کرد: برخی هر کاری می‌کنند تا استقلال به حاشیه کشیده شود. همه جوره دارند برای تیم ما حاشیه درست می‌کنند که نتیجه نگیریم. برای استقلال می‌خواهند نمک و شکر را از هم جدا کنند و مو را از ماست بیرون، بکشند اما برای تیم رقیب هرکاری می‌کنند.