تراکتور-مس رفسنجان/ وقت انتقام فرا رسید!

۲ تیم تراکتور و مس رفسنجان در جریان مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی از ساعت ۱۹ روز پنجشنبه به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایسنا، رفت و آمد در نیمکت شوک مثبتی به این تیم وارد کرده است. تی‌تی‌ها ۳ برد و یک تساوی را با حمید مطهری تجربه کرده‌اند و حالا با رسیدن به آرامش نسبی در اندیشه فتح تنها جام قابل دسترس هستند.

در سمت مقابل مسی‌ها شرایط چندان مطلوبی ندارند. آن‌ها در هفته‌های اخیر با مشکلات مالی روبه‌رو بوده‌اند و بازیکنان این تیم با وساطت محرم نویدکیا دست از اعتصاب کشیده و به تمرینات بازگشته‌اند.

با این حال رفسنجانی‌ها در ۵ بازی اخیر تنها یک بار محتمل شکست شده‌اند و در طول فصل هم نشان داده‌اند تیم دست و پا شکسته‌ای نیستند.

 تراکتور و مس رفسنجان

این سومین مصاف ۲ تیم در فصل جاری خواهد بود. در بازی رفت لیگ‌برتر تراکتور با یگانه گل مهدی عبدی به برتری رسید و گل‌های ریکاردو آلوس و محمد اکبری مصاف برگشت را ۱-۱ مساوی ساخت.

تی‌تی‌ها ۲ بار تجربه قهرمانی در جام حذفی را دارند و به دنبال تکرار مجدد آن هستند. مس رفسنجان با محرم نویدکیا فوق‌العاده نشان داده است. این تیم تا پیش از این، ۳ بار به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرده ولی هیچ‌وقت موفق به صعود از این مرحله نشده و به دنبال شکستن این طلسم است.

تراکتور و مس رفسنجان یک‌بار در جام حذفی ۲ سال پیش با هم روبرو شدند که تراکتور در ضربات پنالتی حریف را مغلوب کرد. حالا قرمزپوشان تبریزی به دنبال انتقام شکست ۲ سال قبل هستند و باید دید خونخواهی تی‌تی‌ها محقق می‌شود یا مسی‌ها پا را فراتر از مرحله یک چهارم گذاشته و طلسم شکنی می‌کنند!