به گزارش افکارنیوز به نقل از ورزش سه، آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از ديدار مقابل صنعت نفت آبادان در ورزشگاه درفشيفر برگزار شد.

در این تمرین که از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۱ برگزار شد، بازیکنان ابتدا پس از گوش دادن به حرف‌های مانوئل ژوزه بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

* نیلسون، دروازه‌بان جدید برزیلی پرسپولیس در تمرین این تیم شرکت کرد و پس از صحبت با ژوزه و مربی دروازه‌بان‌ها به تمرین پرداخت.


* امیر عابدزاده نیز در تمرین امروز حضور داشت، به این دروازه‌بان فعلا شماره‌ پیراهنی داده نشده است.


* حدود ۵۰ هوادار در تمرین امروز حضور داشتند که شیرینی، سرپرست موقت پرسپولیس در بین آنها حضور پیدا کرد و برای آنها علت برگزاری تمرینات پشت درب‌های بسته را توضیح داد.


* تمرینات ویژه ژوزه با مهاجمان برای گلزنی و استفاده از توپ‌های آخر در محوطه ۱۸ قدم هم در نوع خود جالب بود.

* بیشتر دقایق تمرین امروز به بازی فوتبال مربوط می شد که این بخش از تمرین سرخ پوشان پشت دیوارهای درفشی‌فر برگزار شد تا هیچ هوادار و خبرنگاری به ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با نفت آبادان پی نبرد.


* پرسپولیسی‌ها پس از تمرین امروز راهی هتل اوین شدند. آنها پس از صرف ناهار و جلسه با ژوزه ساعت ۱۹ امشب برای دیدار مقابل صنعت نفت عازم آبادان خواهند شد.


* تذکرات جدی ژوزه به بازیکنانی که رفع مسئولیت پاس به یکدیگر می‌دادند و یا توپ‌ها را بیش از اندازه از زمین بلند می‌کردند در تمرین امروز در نوع خود جالب بود.


* حرکات و دریب‌های کریمی که در تمرین امروز بسیار شاداب نشان می‌داد، تماشایی بود تا حدی که دستیاران ژوزه به وجد آمدند و بارها او را مورد تشویق قرار دادند.


*‌پرسپولیس در اولین گام دوازدهمین دوره مسابقه لیگ برتر ایران فردا در آبادان میهمان صنعت نفت است.