اتفاق عجیب در ورزشگاه آزادی

هدایت ممبینی که برای تماشای دیدار ایران و ازبکستان به ورزشگاه آزادی تهران رفته بود، در بدو ورود به جایگاه ویژه دچار مشکل شد و عوامل حراست اجازه ورود او را ندادند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در واکنش به این اتفاق و در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه در زمان بازی‌های تیم ملی اتفاقاتی رخ می‌دهد که زیبنده نیست. به عنوان مثال پیشکسوتان فوتبال به آزادی می‌آیند اما اجازه ورود به جایگاه ویژه را ندارند اما از آن سو افرادی را در این جایگاه می‌بینیم که در عمر فوتبالی‌مان آنها را ندیده‌ایم!

اتفاق عجیب در ورزشگاه آزادی

وی ادامه داد: برای بازی‌های فوتبال شخص دیگری تصمیم‌گیر است که چه کسی وارد شود یا نشود. این باید از دست حراست وزارت ورزش خارج شود. بازی متعلق به فدراسیون فوتبال اما حراست وزارت ورزش می‌گوید چه کسی وارد شود و این درست نیست. این معضل باید حل شود.

ممبینی افزود: این یک بازی بین‌المللی است و نمی‌دانم چرا بلیت‌ها نباید در اختیار فدراسیون فوتبال باشد! این مشکل باید توسط وزیر ورزش برطرف شود و این مشکل همیشه بوده است. بسیاری از مربیان یا مسئولان فوتبالی با این مشکل مواجه هستند. پیشکسوتان فوتبالی نمی‌توانند بیایند اما افرادی می‌آیند که غریبه هستند و باید همه کمک کنند تا این معضل حل شود.
مسئولان حراست ورزشگاه آزادی که ممبینی آنها را عوامل حراست وزارت ورزش خوانده است، اعلام کرده‌اند که بلیت‌ او تعریف نشده است!