به گزارش افکار نیوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، وحید هاشمیان در پی نامه ارسالی محمد رویانیان، پنجشنبه شب با ارسال ایمیلی به نامهي مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پاسخ داد. متن این نامه کوتاه اما گویا حاوی نکات مهمی درباره وضعیت کنونی باشگاه پرسپولیس و همچنین تاثیر نامه ارسالی محمد رویانیان است. با اين حال رویانیان این اجازه را به روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نداد که نامه هاشمیان در سایت باشگاه پرسپولیس منتشر شود.

محمد رویانیان در این باره به مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: از نامه پر مهر و محبت وحید هاشمیان تقدیر و تشکر می‌کنم اما صلاح نمی‌دانم این نامه منتشر شود چرا که نمی‌خواهم ستاره پرافتخار، با اخلاق و بدون حاشیه فوتبال ایران را برای خود و مدیریت باشگاه پرسپولیس هزینه کنم. وحید هاشمیان بازیکن بزرگ و ارزشمندی است و ارزش‌های چنین بازیکنانی که مایه افتخار و مباهات فوتبال ایران و پرسپولیس هستند به هر نحوی باید حفظ شود.

رویانیان تاکید کرد: به زودی با تشکیل کمیته ای متشکل از مدیران و معاونین باشگاه پرسپولیس برای برگزاری یک بازی خداحافظی با شکوه به منظور تجلیل و قدردانی از وحید هاشمیان اقدام خواهیم کرد.