به گزارش افکار نیوز به نقل از مهر، با وجود درگیری لفظی که بین مسئولان یک فدراسیون ورزشی مدالآور صورت گرفته است اما تاکنون خبری از این درگیری به بیرون درز پیدا نکرده و ظاهرا آتش زیر خاکستر برای پس از رقابتهای المپیک مانده است.

یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این خبر اعلام کرد بالا گرفتن برخی مشکلات اداری و اجرایی در این فدراسیون و به دنبال آن درگیری لفظی برخی مسئولان این رشته مدال‌آور المپیکی، باعثشده اخبار متناقضی از احتمال عزل و نصب‌های فوری و ناگهانی منتشر شود!

در این مورد گفته می‌شود در تازه‌ترین درگیری سریالی متولیان این فدراسیون، کار به جایی کشیده شده که یکی از مردان شناخته شده دنیای ورزش که در این نشست حضور داشته، پا در میانی کرده و قائله را خاتمه داده است!

اتفاقاتی که طی چندماه اخیر در فدراسیون یادشده رخ داده مسئولان وزارت ورزش و جوانان را بر آن داشته تا تغییرات در برخی سمت‌های این فدراسیون را در دستور کار خود قرار دهند اما به دلیل در پیش بودن رقابت‌های المپیک، قرار است این تغییرات پس از بازی‌های المپیک انجام شود.

در این مورد گفته می‌شود برکناری متولی این فدراسیون قطعی است اما به خاطر برخی مسائل فعلا خبری در این مورد منتشر نخواهد شد. ضمن اینکه برخی اختیارات از این مسئول گرفته شده است!