افکارنیوز: اين روزها بعضي از بازيكنان استقلال در صدد جدايي از اين تيم و رفتن به ليگ قطر هستند كه يكي از آنها جواد نكونام هافبك دفاعي و مليپوش آبيها است.

نکونام که هفته گذشته با عقد قرارداد رسمی به استقلال پیوست و حتی مقابل سایپا برای اولین‌بار پیراهن این تیم را برتن کرد حالا شاید از جمع آبی‌پوشان جدا شود. او از یک تیم قطری با یک پیشنهاد ۵ میلیون یورویی مواجه شده و حالا این موضوع نکونام و همچنین علی فتح‌الله‌زاده را وسوسه کرده تا شاید اتفاقات جدیدی رخ دهد و شاهد جدایی شماره ۶ استقلال باشیم.

نزدیکان نکونام می‌گویند که او حتی قبل از عقد قرارداد با استقلال این تصمیم را داشت که دیر یا زود راهی لیگ قطر شود و به پیشنهاد وسوسه‌انگیز یک تیم قطری پاسخ مثبت بدهد. نزدیکان این بازیکن می‌گویند که نکونام سه، چهار هفته دیگر میهمان استقلال نیست و این احتمال وجود دارد که بعد از دربی جمع آبی‌ها را ترک کرده و راهی لیگ قطر شود.

نکونام برای جدایی از استقلال کار چندان سختی در پیش ندارد چرا که او در قراردادش بندی را قرار داده که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی بتواند از استقلال جدا شود. البته این اتفاق به هیچ عنوان باب میل امیر قلعه‌نویی نیست و حالا باید دید سرنوشت نکونام در استقلال به کجا خواهد رسید.

منبع: گل