درخشان: اینجا هستیم تا حمایت قاطع خود را اعلام کنیم

به گزارش افکارنیوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان بعد از معرفی اعضای کمیته فنی به مانوئل ژوزه از حمید درخشان خواست که عهده دار ارائه توضیحات جامع تر درباره سوابق اعضای کمیته فنی شود. درخشان هم پس از معرفی بیشتر اعضای کمیته فنی که مورد توجه سرمربی سرخپوشان قرار می گرفت، خطاب به مانوئل گفت: ما در اینجا حاضر شده ایم تا حمایت قاطع کمیته فنی باشگاه را از شما و بازیکنان تیم پرسپولیس اعلام کنیم و به شما بگوییم با خاطر آسوده و تمرکز کامل تنها به فکر ارتقاء سطح تیم باشید تا در راستای پیشرفت پرسپولیس حرکت کنیم.

درخشان همچنین در صحبت های خود بخشی از افتخارات پرسپولیس را مرور کرد و در ادامه گفت: ما به شما اطمینان داریم و امیدواریم در سایه حمایت های همه جانبه باشگاه و هواداران و با هدایت شما شاهد تکرار این موفقیت ها باشیم.

مانوئل: تازه آمده ام، همه چیز بهتر می شود

صحبت ها که به اینجا می رسد، مانوئل می گوید: من با همین هدف به پرسپولیس آمده ام. از شکست بدم می آید ولی من تازه آمده ام، ترکیب نفرات تیم هم تغییرات زیادی داشته است. نیاز به زمان دارم تا آنطور که در فکرم دارم به تیم شکل بدهم. هماهنگی نیاز به زمان دارد ولی رفته رفته همه چیز بهتر می شود.

درخشان در واکنش به این صحبت های مانوئل، با اشاره به اینکه اعضای کمیته فنی همگی سابقه فراوانی در فوتبال دارند به سرمربی تیم اطمینان داد که کمیته فنی کاملا نسبت به شرایط تیم واقف است درخشان به مانوئل گفت: ما خودمان در پرسپولیس هم بازی و هم مربیگری کرده ایم. کاملا با شرایط آشنا هستیم. می دانیم که با توجه به تغییرات تیم، همچنین فرصت کم برای آماده سازی شما به زمان نیاز دارید. حالا فقط آمده ایم تا حمایت کمیته فنی را اعلام کنیم.

آشتیانی: امسال، سال اتحاد پرسپولیس است

بعد از درخشان؛ ابراهیم آشتیانی هم به زبان انگلیسی نظراتش را اینگونه با مانوئل در میان گذاشت؛ در فکر همه ما چیزی جز سربلندی پرسپولیس نیست. حضور ما برای این است که به تیم و بازیکنان امید بدهیم. کمیته فنی و هواداران کاملا حامی تیم هستند. شما فقط روی کاری که انجام می دهید تمرکز کنید و نگران چیز دیگری نباشید. امسال، سال اتحاد پرسپولیس برای سربلندی هواداران است. ما شما را انتخاب کرده ایم و از انتخاب خودمان حمایت می کنیم.

وطنخواه: بی دغدغه روی کارتان تمرکز کنید

رضا وطنخواه بازیکن دهه پنجاه پرسپولیس هم به مانوئل ژوزه گفت: شما به چیزی غیر از مسائل تیم فکر نکنید. بدون دغدغه به کارتان ادامه بدهید چون کمیته فنی نسبت به شرایط آشنا است. اعضای این کمیته یارانی در کنار شما هستند. دل ما برای تیم و موفقیت آن می تپد و برای رسیدن به موفقیت از تیم حمایت می کنیم. از هواداران هم می خواهیم برای اینکه پرسپولیس سربلند شود حمایت همه جانبه ای از تیم داشته باشند.