به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، روز نخست از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور از ساعت ۲۲:۳۰ روز دوشنبه با برگزاری یک دیدار بین تیمهای گهر زاگرس دورود و پرسپولیس پیگیری شد.

گهر زاگرس دورود در این بازی میزبان بود اما میزبانی که ناچار بود در خانه پرسپولیس و مقابل ۶۰ هزار تماشاگر این تیم بازی کند. پرسپولیس که برای نخستین بار در فصل جاری از حمایت تماشاگران خودی بهره می‌برد، بازی را بهتر از میزبان خود آغاز کرد و در دقیقه ۱۵ توسط کریم انصاریفرد به گل اول رسید. مهاجم گرانقیمت تیم پرسپولیس این گل را با حرکتی آکروباتیک به ثمر رساند و تیمش را در نیمه اول با برتری یک بر صفر به رختکن فرستاد.

در نیمه دوم هم تغییری در نوع بازی دو تیم به وجود نیامد، پرسپولیس حمله می‌کرد و میزبان لرستانی پاپس نمی‌کشید و نیم نگاهی به دروازه شاگردان " مانوئل ژوزه " داشت. پرسپولیس در دقایق ۵۵ و ۵۷ تا آستانه گلزنی پیش رفت اما از فرصت‌های خود استفاده نکرد تا تیم گهر جسارت حمله به دروازه این تیم را پیدا کرده و برای زدن گل تساوی بیش از پیش تلاش کند.

اخراج مهرداد پولادی در دقیقه ۷۸ شانس تیم گهر را برای تغییر نتیجه بیشتر کرد تا اینکه شاگردان مهدی تارتار در دقیقه ۸۱ گل خورده را جبران کردند. در فاصله ۹ دقیقه مانده به پایان بازی روی ارسال هادی رکابی، شهاب گردان مرتکب اشتباهی شد که سزایش فرو ریختن دروازه سرخپوشان توسط مجتبی زارعی بود.

بعد از این گل تیم شایسته گهر دست از تلاش نکشید و با روحیه بیشتر برای زدن گل برتری تلاش می‌کرد. با اخراج هادی رکابی در دقیقه ۹۰ دو تیم در تعداد بازیکنان حاضر در زمین مساوی شدند اما این پایان کار نبود و تیم گهر گلی را به ثمر رساند که داور آن را ندید. در دقایق تلف شده بازی محمد پروین به زیبایی دروازه پرسپولیس را گشود اما داور این گل را ندید تا تیم گهر به حق از سه امتیاز بازی خانگی‌اش محروم شود.

بازی در نهایت با نتیجه تساوی یک بریک به اتمام رسید و دو تیم به تقسیم امتیاز رضایت دادند. گهر با تک امتیاز این بازی یک امتیازی شد و به رده پانزدهم جدول صعود کرد، پرسپولیس نیز با چهار امتیاز در رده هشتم جدول ایستاد.

قضاوت دیدار گهرزاگرس دورود - پرسپولیس برعهده تورج حق وردی بود. او در نیمه این بازی به علی کریمی از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد و در دقایق ۷۸ و ۹۰ به ترتیب مهرداد پولادی از تیم پرسپولیس و هادی رکابی از تیم گهر زاگرس دورود را از زمین اخراج کرد.

- هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور امروز سه شنبه طبق برنامه زیر پیگیری می‌شود:
سه شنبه - ۱۰/۵ / ۹۱
* داماش گیلان - پیکان تهران، ساعت ۲۲، ورزشگاه شهید عضدی رشت
* فجرسپاسی شیراز - صنعت نفت آبادان، ساعت ۲۲، ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
* نفت تهران - آلومینیوم هرمزگان، ساعت ۲۲، ورزشگاه دستگردی تهران
* سایپای البرز - فولاد خوزستان، ساعت ۲۲، ورزشگاه انقلاب کرج
* تراکتورسازی تبریز - مس کرمان، ساعت ۲۲، ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز
* سپاهان اصفهان - راه آهن، ساعت ۲۲، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
* استقلال - ذوب آهن اصفهان، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه آزادی تهران