به گزارش افکارنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ،پژمان منتظري مدافع تيم استقلال، با مصدوميت روبرو شده و ممکن است اوضاع را براي اين بازيکن با تغيير روبرو سازد اين بازيکن کرد و هفته ها حضور در ترکيب استقلال را از دست داده است براي ادامه بازي ها نيز وضعيت مشخص ندارد و مصدويتش با آسيب ديدگي شديد مينيکس پاي جدي شده است با اينکه مسئولان تيم استقلال اعلام کردند که آسيب ديدگي وي آن طور که تصور مي شد جدي نيست اما شرايط براي اين بازيکن متفاوت است.

احتمال جراحی پا برای این بازیکن وجود دارد و منتظری باید در حال حاضر به درمان مشغول شود تا در خصوص عمل جراحی اش تصمیم گیری شود. شایان ذکر است، دوری وی از میادین ۴ هفته اعلام شده است و پزشکان نیز معتقدند که این بازیکن باید با شرایطی پیش برود که دچر مشکلات جدی نشود و با اوضاع مناسب برای بازی های استقلال آماده شود.

این بازیکن تا بحال سه بازی و از این پس نیز برای ۴ دیدار آینده استقلال دچار مشکل است و نمی تواند استقلال را همراهی کند به همین دلیل با وضعیتی روبرو شده است که باید منتظر بماند تا تصمیم نهایی پزشکان تیم اعلام شود تا وی برای ادامه بازی ها با شرایط مناسبی روبرو شود. پیش از این قرار بود منتظری به خط دفاعی منتقل شود اما در حال حاضر وی آماده بازی نیست.