به گزارش افکارنیوز به نقل از یورو نیوز، فرانک ریبری و کریم بنزما، دو فوتبالیست ملی پوش فرانسوی باید به دلیل رابطه با یک روسپی زیر هیجده سال به نام زاهیا دهار در دادگاه حاضر شوند.


هفت فوتبالیست فرانسوی دیگر نیز وضعیت مشابهی دارند و باید به اتهام برقراری رابطه با روسپی زیر هجده سال در مقابل دادگاه قرار بگیرند.
دادستانی خواستار توقف روند دادرسی در بارۀ اتهام دو بازیکن نخست شده بود؛ چون این بازیکنان گفته بودند، سن روسپی مراکشی تبار این پرونده را نمی‌دانسته‌اند.

پلیس فرانسه پیش‌تر فرانک ریبری و کریم بنزما را مورد بازجویی قرار داده بود.
آن‌ها در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ با یک روسپی زیر هیجده ساله‌ رابطۀ جنسی داشته اند و هزینۀ آن را نیز پرداخته‌اند.طبق قوانین فرانسه رابطۀ جنسی با روسپی زیر هجده سال جرم است و امکان دارد سه سال حبس و جریمۀ نقدی تا ۴۵ هزار یورو، برای متخلفان داشته باشد.
«زاهیا دهار» که فرانسوی مراکشی تبار است، در این فاصله به عنوان طراح لباس زنان به کار مشغول شده است.
گفتنی است فساد و روابط نامشروع امری رایج میان بازیکنان غربی است و هر از چند گاهی خبر ساز می شود.

همین ارتباط ها و فسادها میان بازیکنان ورزشی سبب شده است در زندگی خود دچار مشکل شوند و معمولا زندگی با همسران خودشان دوام چندانی نداشته باشد.
گرچه این فوتبالیست ها در ورزش موفق بوده اند و به دلیل بازی های خوبشان معروف شده اند؛ اما در زندگی شخصیشان به دلیل فساد و اعتیاد و ...خبرساز و مشهور می شوند.