به گزارش افکارنیوز به نقل از خبرآنلاین؛همسر احمد رضا عابدزاده که با دعوت حسین یاریار در مراسم کمک به زلزله زدگان شرکت کرده بود در گفت و گو با خبرآنلاین گفت:من همسرم ایران نیست،اما واقعا خوشحالم که توانستم در این مراسم حضور پیدا کنم.حادثه ای که برای هموطنان ما اتفاق افتاده یک حادثه تلخ است.ما هر کاری هم که بکنیم نمی توانیم حس آنها را درک کنیم.فقط می توانیم با عزیزانمان در آذربایجان ابراز همدردی کنیم.من از همین جا به همه داغدیده ها تسلیت می گویم.
او این را گفت و ادامه داد: «خوشبختانه چند وقتی است که تعامل خوبی بین ورزشی ها و هنرمندان بر قرار شده است. من دوستان خوبی در سینما دارم و واقعا خوشحالم که با کمک آنها می توانم در کارهای خیر نقشی داشته باشم.»
خانم لطیفیان که دروازه بان تیم فوتسال بانوان هنرمند است در مورد اینکه چرا این پست را انتخاب کرده است هم حرف می زند و می گوید: «شوهرم دروازه بان بود و پسرم هم دروازه بان است. خب من هم دروازه بان شدم. اتفاقا پسرم هم در این مورد از من سوال پرسید که گفتم ایرادی ندارد من هم می خواهم دروازه بان باشم.»

او در پایان ضمن تکذیب حضور احمد رضا در تیم ملی آمریکا گفت:برخی ها نوشته بودند که همسرم می خواهد به عضویت تیم ملی آمریکا در بیاید.من این چیزها را تکذیب می کنم.او این روزها مشغول تمرین دادن به پسر یورگن کلینزمن است و کار دیگری هم نمی کند.