به گزارش افکارنیوز به نقل از فدراسیون فوتبال، اکبر محمدی پس از شکست ۳ بر یک تیم ملی جوانان مقابل ازبکستان در دیدار دوستانه اظهار داشت: ملیپوشان ساعت ۷ صبح چهارشنبه تهران را به مقصد سمرقند ترک کردند و ساعت ۱۲ ظهر وارد آنجا شدند که با فاصله زمانی ۶ ساعت تا آغاز بازی به آنجا رسیدیم و بدون اینکه استراحت کنیم به محل بازی رفتیم.

وی ادامه داد: حدود ۱۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه محل بازی آمده بودند و متأسفانه داوری هم علیه ما بود و تا دقیقه ۲۰ بازی ۵ اشتباه مسلم داوری روحیه بازیکنان ما را پایین آورد و در همین زمان ما گل اول را دریافت کردیم.

سرمربی تیم ملی جوانان خاطرنشان کرد: در بین دو نیمه به مسئولان فدراسیون ازبکستان گفتم داوری یک طرفه است و اگر اینطور باشد ما ادامه نخواهیم داد که آنها قول دادند در نیمه دوم وضعیت داوری درست شود.

محمدی با اشاره به اینکه پس از زدن گل نخست حتی می‌توانستیم گل دوم را نیز وارد دروازه حریف کنیم، تصریح کرد: در نیمه دوم علاوه براینکه احمد اسکندری یک موقعیت خوب را از دست داد، داور باز هم علیه ما بود و یک ضربه پنالتی مسلم ما را نگرفت. گل دوم آنها هم با خطا روی مدافع ایران به دست آمد.

وی افزود: در ادامه بازی ما دو موقعیت گل داشتیم که آنها را از دست دادیم و گل سوم را هم در دقایق پایانی و در حالی خوردیم که دروازه‌بان تیم ما اشتباه کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اضافه کرد: از عملکرد بازیکنان رضایت دارم. بازیکنانم آنقدر تماشاگران ازبکستانی را تحت تأثیر قرار دادند که تماشاگران میزبان در پایان ملی‌پوشان ایرانی را به شدت تشویق کردند و حتی جهانبخش از ایران بهترین بازیکن زمین شد.

محمدی در پایان با بیان اینکه شرایط در سمرقند ازبکستان بر علیه تیم ملی ایران بود، عنوان کرد: پس از بازی ساعت ۹ شب به هتل آمدیم و ساعت ۱۲ شب هم با قطار به تاشکند برگشتیم. فاصله سمرقند تا تاشکند حدود ۷ ساعت است، به همین دلیل ۷ ساعت را در قطار سپری کردیم.