به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، سرهنگ حمید عابدی در حاشیه همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد و حامیان مردم فلسطین، اظهار داشت: در ابتدا باید به هموطنان عزیزم در استان آذربایجان تسلیت بگویم و با آنها ابراز همدردی کنم.

وی افزود: سازمان بسیج ورزشکاران مثل تمامی سال‌ها از ورزشکاران حامی مردم مظلوم فلسطین تقدیر می‌کند. در این مراسم از ۲۲ نفر از ورزشکاران عزیز کشورمان تجلیل کردیم.

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران در خصوص برنامه‌های آتی این سازمان گفت: ‌ در مهرماه سال جاری از خانواده شهدای بسیجی و ورزشکار تقدیر به عمل می‌آوریم و قرار است دوره‌های منش و پهلوانی را برای مربیان عزیز کشورمان در نظر بگیریم که در ۵ دوره ۲۰۰ نفره این برنامه صورت خواهد گرفت و این مراسم در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

وی افزود: اعتقاد ما بر این است که اگر مربی سالمی داشته باشیم، قطعا شاگردان آنها نیز سلامت بار خواهند آمد. این برنامه با همکاری و تعامل وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

عابدی در خصوص پاداشی که برای ورزشکاران حامی مردم مظلوم فلسطین در نظر گرفته شده، گفت: ورزشکاران مدال‌آور در المپیک به همراه مربیان خود در فرصتی مناسب به سفر معنوی کربلای معلی اعزام خواهند شد.

وی در پایان در خصوص برنامههای سازمان بسیج ورزشکاران برای روز قدس، گفت: با فدراسیونها هماهنگی کردهایم تا روز جمعه جامعه ورزش همراه با آحاد ملت ایران، در محل میدان فلسطین تجمع کنند تا در روز قدس و مراسم نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری حضور پرشوری داشته باشند.