به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، زلاتکو کرانچار پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پیکان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما خوب بازی کردیم اما از موقعیتهایمان نتوانستیم استفاده کنیم. ۶، ۷ موقعیت خیلی خوب داشتیم که به راحتی آنها را از دست دادیم. البته فوتبال است و از این اتفاقات میافتد. متاسفانه از فاصله زیاد گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

کرانچار در مورد اینکه در ابتدای فصل گلر بزرگی جذب نکرده است و در بازی امروز نیز روی اشتباه گلر تک گل بازی را دریافت کردند، عنوان کرد: با آگاهی زیاد دروازه بان گرفتیم. گلر ما آینده بسیار خوبی دارد. در دو بازی گذشته بد گل خوردیم اما این دروازه بان احتیاج به حمایت دارد و در این هفته او را حمایت و سعی می‌کنیم از لحاظ روحی تقویتش کنیم. اگر قرار باشد اعتراض کنیم باید به مهاجمان خود اعتراض کنیم که چندین موقعیت خیلی خوب را گل نکردند.

کرانچار در مورد اعتراض هواداران مبنی بر از دست دادن بازیکنانی همچون مهدی کریمیان عنوان کرد: بارها این مسئله را توضیح دادم. بازیکنانی که از تیم ما رفتند پیشنهادات خوبی از جاهای دیگر داشتند و نمی‌توانستیم جلوی آنها را بگیریم. نسبت به این مسئله حساسیت خاصی نداشتیم و جای آنها بازیکنان خوبی گرفتیم.

وی در مورد اینکه اعلام کرده بود شکست می‌تواند حرکت رو به سمت جلو باشد و آیا ممکن نیست آنها با قبول دومین شکست در آستانه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا به حاشیه بروند اظهار داشت: ما امروز بر خلاف چیزی که شما می‌گویید بد بازی نکردیم. شانس‌های گل فوق العاده خوبی داشتیم اما بهره نبردیم. در ماه سپتامبر یک بازی با الاهلی را در پیش داریم و باید خودمان را برای این بازی آماده کنیم و نباید این مسئله را فراموش کنیم که در کل تیم ما بازی و شانس‌های خوبی داشت.

کرانچار در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا عادل کلاه کج که فصل قبل در مس نیمکت نشین بود را جذب کردید و هم اکنون هواداران به این مسئله اعتراض دارند عنوان کرد: عادل در تیم ما بازیهای خیلی خوبی انجام داده و از او کاملا راضی هستم. برای من اینکه دیگران چه میگویند نقشی ندارد. از نوع بازی عادل راضی هستم و کاری به این صحبتها ندارم.