به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، در حالی که قرار است فردا دیدار تیمهای استقلال و پرسپولیس در دربی هفتادو پنجم برگزار شود تماشاگران دو تیم که از شهرهای مختلف خود را به تهران رساندهاند در خرگوشدره مستقر شده و البته تعدادی نیز در مقابل درب اصلی ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* تعدادی از پرچم‌فروشان با حضور در مقابل ورزشگاه فروش پرچم برای مسابقه فردا را آغاز کردند.

* ووووزلا یکی از پرطرفداران وسیله‌های تشویق در هواداران دو تیم است.

* طرفداران تیم‌های استقلال و پرسپولیس از شهرهای مختلف مانند خرم‌آباد، قم، ایرانشهر، بندرعباس، شیراز، قائمشهر، اردبیل، گیلانغرب، سلمان‌شهر، تبریز و مشهد خود را به تهران رسانده‌اند تا مسابقه فردا را تماشا کنند.

* مسئولان شهرداری تهران پس از اسکان موقت تماشاگران در میان آنها شام توزیع کردند.

* مقابل درب اصلی ورزشگاه آزادی کرکری طرفداران دو تیم زیاد است و هر یک از هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس معتقدند تیم‌های مورد علاقه شان برنده بازی فردا خواهند بود.

* گروه‌های تصویربرداری از برنامه‌های مختلف تلویزیونی برای گفت‌وگو با تماشاگران و اظهارنظرهای آنها در خرگوش‌دره حاضر شده‌اند.

*ایمون زاید یکی از محبوب‌ترین بازیکنان تیم پرسپولیس در بین طرفداران این تیم است و هواداران استقلال نیز فرهاد مجیدی را به رخ زننده ۳ گل دربی ۷۴ می‌کشند.

* با وجود اینکه مسابقه فردا از اهمیت زیادی برخوردار است اما تعداد طرفداران دو تیم در خرگوش‌دره نسبت به سال گذشته کمتر است زیرا شب قبل از دربی ۷۴ بیش از ۵ هزار هوادار دو تیم در اطراف ورزشگاه حضور داشتند.

* از طرف هلال احمر چادرهایی برای مداوای بیماران احتمالی شب قبل از دربی تدارک دیده شده است.

دیدار تیمهای پرسپولیس و استقلال از ساعت ۱۸ فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.