به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، رئال مادريد در ديدار رفت سوپر جام اسپانيا اگر چه با ضربه سر ديدني كريستيانو رونالدو پيش افتاد، اما در نهايت با نتيجه سه بر دو بازي را واگذار كرد.

ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید پس از پایان بازی با بیان این که از عملکرد شاگردانش در نیمه اول راضی نیست، گفت: در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم، اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و با آوردن بازیکنان جایگزین بازی بهتری را ارائه دادیم.

آقای خاص درباره عملکرد داوری در این دیدار، گفت: گل اول بارسلونا را نپسندیدم. گل پدرو اشتباه محض کمک داور اول بود.

ژوزه مورینیو درباره علت بازی دادن به کایخون و نیمکت نشینی دی ماریا، گفت: کایخون در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش گذاشت، اما در نیمه دوم نتوانست انتظارات را برآورده کند و به همین خاطر او را تعویض کردم و دی ماریا را به جایش به میدان فرستادم. خوشبختانه دی ماریا بسیار خوب کار کرد و گل روحیه بخشی را برای ما به ثمر رساند. گل او مرا بسیار خوشحال کرد، چرا که با امیدواری بیشتری به دیدار برگشت در سانتیاگو برنابئو پا می گذاریم.

مورينيو در پايان سخنان خود در جواب به اين سوال كه چرا به كاكا بازي نداد؟ گفت: كاكا در اين ديدار جزو سيستم من نبود. بنابراين دليلي براي بازي دادن به او نداشتم.