به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، سیاوش اکبرپور پس از تساوی بدون گل در دربی ۷۵ گفت: برخلاف همیشه که دربیها معمولا در هفته هشتم و نهم به بعد انجام میشد این بار دو تیم در هفته ششم به میدان رفتند. دو تیم هنوز جا نیفتادند و شناخت کمی نسبت به بازی هم داشتند به خاطر همین هم ما و هم پرسپولیس خیلی محتاط بازی کردیم.

مهاجم استقلال گفت: در حال حاضر فاصله چندانی با صدر جدول نداریم. چیزی از دست ندادیم و می‌توانیم در این مدت تعطیلی با انجام تمرینات مناسب به شرایط خوبی برسیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس نمایش بهتری ارائه کرد اظهار داشت: قبول دارم پرسپولیس در نیمه اول از ما بهتر بود اما در نیمه دوم شرایط بازی مساوی بود و هر دو تیم موقعیت گل داشتند.

اکبرپور در مورد مشکلاتی که هواداران ایجاد کردند عنوان کرد: در دربی حضور داشتم و اتفاقات زیادی دیدم اما این اتفاقی که امروز پیش آمد باعثشد بار حمله بازی گرفته شود. در لحظاتی که سوار بازی بودیم سنگ اندازی شد و این مسئله باعثشد بازی سرد شود. تساوی عادلانه بود. ما برای برد آمده بودیم اما به تساوی رسیدیم.

وی در پاسخ به این سؤال که به نظر میرسید استقلال برای نباختن در میدان حاضر شده تصریح کرد: ما نیامده بودیم که نبازیم بلکه آمده بودیم به پیروزی برسیم. دنبال برد بودیم. در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کردیم اما همانطور که گفتم نتیجه بازی عادلانه بود.