به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، توني اليويرا در نشست خبري پس از بازي تيمهاي ذوب آهن و تراكتورسازي تبريز اظهار كرد: قبل از اينكه به اصفهان بياييم به بازيكنان اكيدا توصيه كرده بودم كه اصلا نبايد جايگاه ذوب آهن شما را گول بزند و نبايد به جدول نگاه كنيد چرا كه ذوب آهن تيمي است كه قدمت زيادي دارد و هميشه عملكرد خوبي داشته و داراي سوابق درخشاني است. من بازيكنانم را براي يك بازي سخت آماده كرده بودم اما آنها به خوبي به توصيههاي من عمل نكردند.

وی افزود: نتیجه‌ای که ما امروز کسب کردیم کاملا مستحقش بودیم و باید بگویم که اصولی که باید یک تیم رعایت کند تغذیه مناسب، تمرکز و رفتار حرفه‌ای است که ما نتوانستیم حداقل دو مورد از این فاکتورها را داشته باشیم.

اولیویرا تصریح کرد: در واقع ما امروز این برد را تقدیم ذوب آهن کردیم و به آن‌ها در واقع یک هدیه دادیم. البته احسان حاج‌صفی نباید آن پنالتی را از دست می‌داد هرچند که همه بازیکنان بزرگ هم گاهی پنالتی را خراب می‌کنند.

وی تصریح کرد: آنچه مسلم است اصلا خوب نبودیم و من اصلا قصد ندارم که از ارزش‌های ذوب آهن چیزی را کم کنم.

وی افزود: من فلسفه‌ای در فوتبال دارم و در هر تیمی که هستم سعی می‌کنم هر روز به بهترین شکل عمل کنم و با باشگاه و هواداران تراکتورسازی راحت هستم و همیشه سعی کرده‌ام به بهترین شکل به بازیکنان کمک کنم و به آن‌ها این مسئله را تفهیم کنم که همیشه برای سه امتیاز به میدان بروند و هیچ وقت کم‌کاری برای تیمی نکرده‌ام و همیشه وجدانم راحت بوده است.

به گزارش ايسنا، از بازي ذوب آهن و تراكتورسازي ۳۵۰ تماشاگر ديدن كردند.