به گزارش افکارنیوزبه نقل از ورزش ۳، مهاجم منچستریونایتد در کتاب خاطرات خود نوشته است که مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال از همان ابتدای حضورش در منچستریونایتد به بهترین شدن فکر می‌کرد.

آخرین بیوگرافی وین رونی منتشر شده و در روزنامه‌ انگلیسی " میرور " به صورت دنباله‌دار به چاپ می‌رسد. در این کتاب با عنوان «وین رونی: یک دهه در لیگ برتر»، مهاجم منچستریونایتد از مسیر برای تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان پرده برمی‌دارد.

بازیکن تیم ملی انگلیس همچنین درباره بسیاری از هم‌تیمی‌های سابق و فعلی خود صحبت کرده است که یکی از آنها کریستیانو رونالدو است.

وی در این باره نوشت: یک آینه کنار صندلی کریستیانو رونالدو در رختکن اولدترافورد وجود داشت. وقتی من با کریس هم‌تیمی بودم چیزی که در مورد او توجه‌ام را جلب می‌کرد این بود که هیچ وقت بدون تمجید در مورد کارهای خود صحبت نمی‌کرد، حتی اگر در حال بازی فوتبال بودیم.

رونی همچنین اشاره کرد: رونالدو از همان ابتدا درباره رسیدن به اوج صحبت می‌کرد. وی در زمین تمرین به ما می‌گفت که می‌خواهد بهترین بازیکن دنیا شود و برای بهترین شدن تلاش می‌کند. او اراده‌ای قوی برای رسیدن به آرزویش داشت.