به گزارش افکارنیوزبه نقل از قدس آنلاین، علی فتح الله زاده پس از حضور سرزده در کمپ باشگاه استقلال(مرحوم ناصرحجازی) با خبرنگار قدس آنلاین رو به رو شد و پرامون روند ساخت این کمپ توضیحاتی داد. فتح الله زاده که بدون آگاهی مسئولان به کمپ رفته حین بازدید از روند ساخت سکوها جملات ماندگاری را به زبان آورد: «می دانید این جا روزگاری پر از خاک بود.

وقتی به کمپ می آمدم پایم تا مچ درخاک فرومی رفت. اما به لطف خدا و پیگیری مسئولان باشگاه استقلال توانستیم فاز اول کمپ را با موفقیت تکمیل کنیم و حالا در مراحل بعدی هستیم.» از حاجی فتح الله زاده پرسیدیم علت حضور سرزده تان در کمپ چیست که او گفت: «آمدم تا ببینم وضعیت ساخت سکوها به چه شکلی پیش رفته است. چند ماه دیگر براندگی ها آغاز می شود و من نگران جایگاه هوادارانی هستم که وارد کمپ می شوند و می خواهند تمرینات ما را از نزدیک نگاه کنند.

باید تا زمستان جای آن ها را درست کنیم. خدا راشکر الان یم زمین تمرین صاف و یکدست داریم و می توانیم با خیال راحت این جا تمرین کنیم. رختکن و دیگر چیزها هم هست اما کمپ باید به شکلی که شایسته باشگاه استقلال است کامل بشود و من با قدرت پای کار هستم. فتح الله زاده درحالی که داشت از کمپ خارج می شد و پیدا بود منظورش شخص خاصی است این جملات را گفت و رفت: بعضی ها الان چشم دیدن این کمپ را ندارند و جالب است که خودشان را استقلالی هم جا می زنند. منظورم همان هایی است که مدام گفتند کمپ معارض دارد و حتی یک تکه سنگ از این جا را هم جا به جا نکردند.