به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: در خصوص هیئت مدیره باشگاه استقلال حرفی ندارم، در این زمینه از فتح‌الله‌زاده سوال کنید.

بهرام افشارزاده با بیان اینکه بنیان سلامت جامعه به آگاهی مردم بستگی دارد، اظهار داشت: کارگاه بین‌المللی باشگاه‌های ورزشی دوستدار سلامت در همین راستا برگزار می‌شود و راه و روش‌های چگونگی گرایش مردم به ورزش‌های همگانی را مورد بحثو بررسی قرار خواهد داد.

وی ادامه داد: این کلاس بزرگ بین‌المللی است و هدف اصلی آن گرایش جامعه به سوی سلامت است.

دبیر کل کمیته ملی المپیک با اشاره به اینکه باید این آموزش‌ها در آینده نیز تداوم داشته باشد، خاطرنشان کرد: علاوه بر ورزشکاران، باید آموزش‌هایی هم برای مربیان و مسئولان تدارک دیده شود تا یک جامعه کاملآ سالم داشته باشیم.

افشارزاده تصریح کرد: کلاس بین‌المللی باشگاه‌های ورزشی دوستدار سلامت یکی از پربارترین کلاس‌هایی است که در کشورمان برگزار می‌شود؛ یکنواخت کردن آموزش ورزش‌های همگانی از دیگر مزیت‌های این کلاس محسوب می‌شود.

وی افزود: یکی از بزرگ‌ترین مدرسان فدراسیون بین‌المللی ورزش همگانی وظیفه تدریس را برعهده خواهد داشت؛ راه و روش و چگونگی آموزش‌های لازم ورزش همگانی برای مربیان ایرانی برای پیشبرد این ورزش از موضوعات اصلی این کارگاه بین‌المللی خواهد بود.

دبیر کل کمیته ملی المپیک عنوان کرد: در کشورهای پیشرفته این کلاس‌ها برگزار و نتایج مثبتی داشته است و باید این تجربیات در اختیار مربیان ایرانی نیز قرار بگیرد.

افشارزاده در پاسخ به این سؤال که چطور شد پیشنهاد حضور در هیئت مدیره استقلال را پذیرفتید؟ اضافه کرد: در خصوص هیئت مدیره باشگاه استقلال حرفی برای گفتن ندارم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری که مخاطبان دوست دارند در خصوص حضور شما در هیئت مدیره استقلال بیشتر بشنوند، گفت: در این خصوص از فتحالله زاده سؤال کنید.