به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، تیم فوتبال شاهین بوشهر در هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در خانه میزبان اتکای گرگان بود که توانست از میزبانی خود بهترین بهره را ببرد و با پیروزی یک بر صفر، حریف خود را مغلوب سازد.

شاهین پس از چند سال حضور در لیگ برتر، این‌بار به عنوان یک تیم لیگ یکی در بوشهر میزبان حریف خود بود ولی باز هم تماشاگران زیادی برای حمایت این تیم به ورزشگاه آمده بودند که می‌توان به حضور حدود چهار هزار تماشاگر در این مسابقه اشاره کرد.

بازی دفاعی و تاخیری تیم اتکا گرگان در نیمه اول سبب شده بود تا توپ بیشتر در میانه میدان در جریان باشد ولی در نیمه دوم تیم شاهین با بازی رو به جلو که با حمایت هواداران این تیم همراه شده بود توانست موقعیت‌های خوبی را روی دروازه حریف خود ایجاد کند.

تک گل تیم شاهین را در این مسابقه افشین دانشیان در دقیقه ۵۳ روی یک ضربه خوب و دقیق به ثمر رساند.

برای تیم شاهین در این مسابقه حسن هوری، محمد ویزواری، میثم امیری، سعید خانی، کاظم حیات منش، وحید نعمتی، حامد سلیمانی، امید ابوالحسنی، رضا سلیمان، ابوالفضل کمانی و افشین دانشیان به میدان رفتند که در دقیقه ۶۱ میلاد صارمی به جای ابوالفضل کمانی به میدان آمد، علی ابوالفتحی در دقیقه ۸۱ جای افشین دانشیان را گرفت و در دقیقه ۸۳ نیز محسن قائدپوری جای رضا سلیمان را گرفت.

برای تیم اتکای گرگان نیز محمد علی نعمتی، قاسم اکبری، علی یحیی نژاد، محمد علی حسینی، عزت پور قاز، حمید نعمتی، روح الله عبدالهی، جواد رحیمی، رسول کر، احسان تاییدی و شهاب یانپی به میدان رفتند و فرشید باقری، رضا زندوی و معین نظام اسلامی به عنوان بازیکنان جانشین وارد میدان شدند.

یاسر همرنگ با کمک اسد حاج محمد و محمود بیات ترک و داور چهارمی عباس راکی داوری این مسابقه را بر عهده داشتند و ناظر این مسابقه نیز صفدر احمدی بود.

داور مسابقه به سه بازیکن شاهین و یک بازیکن اتکا کارت زرد داد که امید ابوالحسنی، ابوالفضل کمانی و رضا سلیمانی از شاهین و عزت پورقاز از اتکا کارت گرفتند.