به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، دومین روز از رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان جهان با کسب یک نشان طلا در بخش تالو، دو پیروزی و یک شکست در بخش ساندای دختران برای نمایندگان کشورمان همراه بود.سپیده شاکریان که روز گذشته دو مدال نقره و برنز در بخش تالو کسب کرده بود، برای اجرای " فرم نن گون " رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال نیز به روی تالو فیلد رفت و با کسب امتیاز ۹/۳۶ بالاتر از سایر رقبا صاحب نشان طلا شد تا سومین مدال کاروان ووشوی ایران نیز به نام او ثبت شود. در این فرم نماینده مصر به مدال نقره دست یافت و تالوکار ویتنامی به نشان برنز رسید.

همچنین در بخش مبارزه یا همان ساندا سارا حجتی در وزن ۵۲ - کیلوگرم که روز گذشته نماینده هند را شکست داده بود در مبارزه دوم خود در ۲ راند پیاپی از سد " دلارا آکالی " از ترکیه گذشت و به مرحله نهایی راه یافت که در این مرحله باید با " ژانگ چی یوان " از چین روبه‌رو شود.

در وزن ۵۶ - کیلوگرم نادیا اعتمادمقدم با شکست برابر ووشوکاری از چین از دور مسابقات حذف شد و در وزن ۶۰ - کیلوگرم زهره شه‌پری بعد از استراحت در مرحله نخست " سارا مونترو " از فرانسه را شکست داد. وی در دور سوم " حبیبه صالح " از ترکیه را پیش رو دارد.

رقابتهای ووشوی قهرمانی جوانان جهان روز گذشته با حضور ۴۰۸ ووشوکار از ۴۱ کشور جهان در ماکائو آغاز شد و تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.