به گزارش افکارنیوزبه نقل از نامه، در جریان دیدار سپاهان برابر الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، بازیکن سپاهان ناخواسته با پرتاب نارنجک نزدیک داور و کمک داور هنگ‌کنگی باعثقطع بازی شد.

در نیمه دوم بازی بازیکن الاهلی قصد زدن ضربه کرنر داشت که تماشاگران اشیای مختلفی به سمت وی پرتاب کردند تا کمک داور پس از ضربه کرنر بازی دستور به توقف بازی داده و داور را در جریان این اتفاق قرار دهد.
زمانی که داور به کنار زمین رفت تا وضعیت را بررسی کند، عادل کلاه کج هافبک سپاهان یک شی که داخل زمین افتاده بود را به بیرون پرتاب کرد در حالی که نمی دانست شی مذکور یک نارنجک دست ساز عمل نکرده است که توسط تماشاگران به داخل زمین پرتاب شده بود.
کلاه کج ناخواسته این نارنجک را بیخ گوش داوران منفجر کرد تا داوران فرار را بر قرار ترجیح داده و بازی برای دقایقی متوقف شود.
در همین رابطه آس اسپانیا با قراردادن فیلم این ماجرا توضیحی مشابه درباره آن نوشته و آورده است: هر چند بازیکن ایرانی تیم سپاهان جسم داخل چمن را با یک سنگ اشتباه گرفت اما پرتاب آن به سمت جایی که داوران حضور داشتند، باعثدردسر او شد و انفجار این نارنجک داوران و ناظر بازی را به شدت ترساند.
اکیپ فرانسه نیز همین فایل تصویری را منتشر کرده و اشاره ای به ناهنجاری ها بین هواداران تیم های باشگاهی قاره آسیا داشته است.