به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، محمد مرفاوی در خصوص پذیرفتن هدایت تیم فوتبال ساحلی پرسپولیس شیراز عنوان کرد: پرسپولیس به علت برخی مشکلات مالی و همچنین دیر بسته شدن نتوانست امتیازات لازم را از ابتدای فصل کسب کند و به همین دلیل مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند تغییر و تحولاتی را در کادر فنی تیم به وجود آورند.

وی ادامه داد: سال گذشته این تیم با نام ندسا شرکت کرده بود، اما با توجه به اینکه مشکلات مالی گریبانگیر این باشگاه شد به دنبال یک اسپانسر بودند که پرسپولیس این امر را پذیرفت.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پرسپولیس درباره مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: ‌ لیگ سرحالی نداریم. تمام بازیکنان ملی‌پوش در یک تیم متمرکز شده‌اند و هر ساله نیز به همین گونه بوده است. آن تیم نیز به عنوان قهرمانی دست می‌یابد.

وی با اشاره به سطح فنی پایین لیگ خاطرنشان کرد: من از مربیان خواهش می‌کنم کمی زحمت بکشند و اطلاعات فنی و عمومی خود را بالا ببرند تا بتوانند از تاکتیک‌های روز دنیا استفاده کنند، ‌ نه اینکه یک تاکتیک در کل تیم‌های لیگ وجود داشته باشد.

مرفاوی درباره شرایط تیم فوتبال ساحلی پرسپولیس گفت: من آمده‌ام به این تیم کمک کنم. قطعاً ما در این فصل تغییراتی خواهیم داشت، درست است که تیم دیر جمع شده، اما مطمئن باشید با این همین شرایط در لیگ برتر خواهیم ماند.

مربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران درباره علت نپذیرفتن به عنوان دستیاری اوکتاویو به خبرنگار فارس گفت: به مربی تیم ملی نصف سرمربی هم پول نمی‌دهند در حالی که تمام تلاش‌ها برعهده مربی تیم است. قصد ندارم تیم را به حاشیه ببرم و آرزوی موفقیت برای تیم ملی می‌کنم. وقتی نمی‌توانم با این شرایط کارکنم دلیلی ندارد برای تیم حاشیه درست کنم.

وی افزود: تیم ملی ایران پتانسیل حضر در جمع چهار تیم برتر جهان را دارد. اگر ما لیگ پویایی داشته باشیم میتوانیم یک تیم ملی خوب هم داشته باشیم. مسئولان باید کمک کنند تا تیم آماده شود.