به گزارش افکارنیوزبه نقل از ورزش۳، در جریان یکی از بازیهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته ومیان سیتی و بایرن بود که توز به پاسخ مربی تیمش برای گرم کردن خودش پاسخ منفی داد و همین جنجالهای فراوانی رابه همراه داشت. توز ۵ ماه برای سیتی بازی نکرد و البته نهایتا این مشکلات سپری شد؛ توز با مانچو آشتی کرد و حالا مجددا در ترکیب سیتی می درخشد.

مانچینی در صحبت هایی به خبرنگاران گفت: «کارلوس توز یک مهاجم تراز اول است، یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر. رابطه من با کارلوس خوب است و من از شیوه ای که برمشکلی(که در مونیخ به وجودآمد) غلبه کردیم، واقعا راضی و خوشحالم. من از عملکرد توز در اردوی پیش فصل هم راضی هستم. او در سه یا ۴ بازی ابتدایی ما بازی کرد و از عملکردش واقعا رضایت دارم. این روزها دیگر ما راجع به آنچه درمونیخ پیش آمد، حرف نمی زنیم. به اندازه کافی دراین باره حرف زده ایم.»

توز در رقابت های این فصل ستاره تیمش بوده و گلزنی اش در بازی با کوئینزپارک رنجرز در ماه سپتامبر باعثشد تا او اولین بازیکن سیتی لقب گیرد که توانسته در لیگ برتر ۵۰ گل به ثمر برساند.

مانچینی می داند که برای موفقیت تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به توانایی های توز نیاز زیادی دارد. او در ادامه صحبت هایش گفت: «اوضاع تغییر نکرده. توز هنوز یک بازیکن تراز اول است و یک مهره مهم برای ماست. او متحول شده است.»

مانچو درمورد حريف بعدي تيمش در مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا، يعني دورتموند گفت: دورتموند در ضد حملات خيلي خوب است و ما درانتظار يک بازي سخت هستيم. ما در يک گروه واقعا سخت قرار گرفته ايم. مي خواهيم امسال به دور بعدي برسيم. پس مهم است که بتوانيم مقابل دورتموند عملکرد خوبي داشته باشيم. آنها احتمالا حريف اصلي ما براي صعود به دور بعد خواهند بود. ولي نبايد فراموش کنيم که آنها آژاکس را در دقايق پاياني بازي شکست دادند.