به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، بالاخره و پس از گذشت حدود دو هفته از کج سلیقگی شرکت آلمانی تولیدکننده پیراهن‌های باشگاه پرسپولیس در طراحی شیطنت آمیز شعار مقدس «لااله الا الله»، نقش روی سرشانه‌های پیراهن پرسپولیس دوباره دستخوش تغییر شد.
در هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ بر‌تر، بازیکنان پرسپولیس با پیراهن‌هایی به زمین آمدند که طرح خطوط روی شانه‌های آن، یک اختلاف با هفته‌های گذشته داشت و با تبدیل ۶ خط برروی هرکدام از سرشانه‌ها به ۷ خط و اتصال بعضی از خطوط به هم، تایپوگرافی عبارت مقدس «لااله الا الله» بر روی سرشانه‌های پیراهن بازیکنان تیم پرسپولیس به چشم می‌خورد. با این توضیح که در این تایپو گرافی به صورت مشکوکی این شعار به دو عبارت «لا اله ا» و «لا الله» تقسیم شده بود.این کج سلیقگی، بلافاصله با واکنش‌های متعددی از سوی رسانه‌ها و بعضی سایت‌های خبری روبه رو شد. اتفاقی که با بی‌اعتنایی مسئولان این باشگاه در بازی هفته بعد این تیم مقابل سپاهان اصفهان هم تکرار شد.
اما بالاخره پنج شنبه هفته گذشته وقتی بازیکنان پرسپولیس برای بازی با تیم آلومینیوم هرمزگان به میدان رفتند، مشخص شد که پیراهن‌های این تیم، دوباره تغییر کرده است تا با جابه جایی حرف «الف» از روی شانه سمت راست به شانه سمت چپ، به نوعی این کج سلیقگی اصلاح شود.


به نظر میرسد در شرایط نابسامان پرسپولیس در جدول رده بندی و حاشیههای فراوان، مدیران این تیم ترجیح دادند ماجرای پیراهنهای خبرساز این تیم در سکوت کامل خبری دنبال شود.