به گزارش افکارنیوزمحمد برزمهری امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: با توجه به دو بازی اخیر و بسیار خوب سپاهان در لیگ برتر این تیم نشان داد که از آن حالت خمودگی که تا پیش از این داشت رهایی پیدا کرده و با کسب دو برد روحیه بخش نشان داد که برای دیدار با تیم الاهلی عربستان آماده است.

وی با اشاره به خط دفاعی سپاهان تصریح کرد: این خط در حال حاضر با توجه به رهایی محمدعلی احمدی از مصدومیت و بازگشتش به تیم در چند هفته گذشته از هماهنگی مطلوبی برخوردار شده و حضور این بازیکن در کنار فرشید طالبی خط دفاعی سپاهان را در حال حاضر از استحکام خوبی برخوردار کرده است.

پیشکسوت فوتبال اصفهان ادامه داد: با توجه به اینکه محمدرضا خلعتبری در بازی با الاهلی بر خلاف بازی با ملوان می‌تواند بازی کند حضورش در قلب خط دفاعی تیم عربستانی با توجه به سرعت و هوش بالایی که دارد می‌تواند لرزه به اندام حریف بیاندازد.

وی تاکید کرد: دو مهاجم خارجی تیم سپاهان نیز تا به اینجای کار خوب کار کرده‌اند و سوکای نیز به عنوان ذخیره طلایی کرانچار هر زمان که به بازی آمده بازی بسیار خوبی از خود ارائه کرده است.

برزمهری همچنین با انتقاد از عدم دعوت امید ابراهیمی به تیم ملی افزود: این بازیکن در زمین مانند بولدوزر عمل می‌کند و با توجه به قد و قامتش در هر پرش که انجام می‌دهد ۴۰ سانت بالای سر بازیکن حریف توپ را می‌زند و با پاس‌های خوبش تیم را راه می‌اندازد.

وی تاکید کرد: من نمی‌دانم چنین بازیکنی با این خصوصیات پس چه زمانی باید به تیم ملی دعوت شود و نمی‌دانم مربیان تیم ملی چه چیزی را نگاه می‌کنند.

پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: در کمال تاسف سرمربی تیم ملی از بازیکنی مانند جواد نکونام که در حال حاضر از هیچ گونه آمادگی برخوردار نیست دعوت به عمل آورده که نشان می‌دهد به هیچ عنوان وی بازی‌های لیگ را نگاه نمی‌کند.

وی ادامه داد: زمانی که ما بازی می‌کردیم تیم‌های عربی التماس تیم ایران را می‌کردند تا با تیم‌هایشان بازی تدارکاتی برگزار کنیم و تیم‌هایی مانند لبنان کیسه گل ایران می‌شدند.

برزمهری تصریح کرد: در گذشته مربیان تیم ملی تنها در فکر این بودند که با تیم‌های خوب اروپایی بازی کنند اما در حال حاضر همین کشورهای عربی هم ما را برای بازی تدارکاتی قبول ندارند که جای تاسف بسیاری دارد.

وی در ادامه با اشاره به بازی سپاهان در برابر تیم الاهلی گفت: سپاهان در اصفهان بازی خوبی را مقابل این تیم برگزار کرد و همین که گلی دریافت نکرد می‌تواند نکته بسیار مثبتی برای این تیم باشد.

بازیکن سابق تیم فوتبال سپاهان افزود: در بازی برگشت به طور حتم تیم عربستانی از استرس بیشتری نسبت به سپاهان برخوردار است زیرا اگر گلی دریافت کند حذف می‌شود که این موضوع می‌تواند نکته مثبتی برای سپاهان باشد.

وی افزود: علیرضا رحیمی هر روز بر سر تمرینات این تیم حاضر و پیگیر تمرینات سپاهان بود که این موضوع از لحاظ روحی و روانی کمک بسیاری هم برای بازیکنان و هم برای کادر فنی بود و با توجه به تمرینات شادابی که من در چند روز گذشته از این تیم دیدم به طور حتم سپاهان میتواند یک بازی بسیار خوب را برابر تیم الاهلی به نمایش بگذارد.