به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، محمدرضا خلعتبری پس از تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و در حال آماده کردن خود برای بازی با کره جنوبی هستیم. امیدوارم در این اردو مثمر ثمر واقع شویم و بتوانیم مقابل کره جنوبی نتیجه خوبی به دست آوریم.

وی افزود: نتیجه‌ای که مقابل لبنان گرفتیم، به فراموشی سپردیم و می‌خواهیم با کسب نتیجه خوب مقابل کره جنوبی هواداران را خوشحال کنیم و این پیروزی را به آنها هدیه کنیم.

خلعتبری ادامه داد: سه امتیاز این مسابقه مهم است و باعثمی‌شود مسیرمان برای رسیدن به جام جهانی هموار شود. با تمام وجود مقابل کره جنوبی بازی می‌کنیم و اصلا مهم نیست که چی کسی به میدان می‌رود، مهم سه امتیاز است.

وی در مورد حضور هواداران در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: ما هر چه داریم از هواداران است. آنها در سخت‌ترین شرایط هم کنار تیم بودند و ما به حمایت آنها نیاز داریم. امیدوارم بتوانیم جواب این محبت‌هایشان را بدهیم.

خلعتبری درباره حذف سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تنها دلیل حذف ما مسئله داوری بود تا قبل از اینکه دروازهبانمان اخراج شود الاهلی حرفی برای گفتن نداشت اما این اخراج همه برنامههای ما را به هم ریخت.