به گزارش افکارنیوز،محمد رویانیان درباره خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: برای اولین بار در این دو باشگاه در بحثخصوصی سازی اتفاقات بسیار خوبی افتاده و جا دارد از وزیر ورزش و جوانان که به طور جدی این موضوع را پیگیری کرده و تا به امروز به مرحله اجرایی و بسیار عالی رسانده، تقدیر و تشکر ویژه‌ای داشته باشم.

وی افزود: پروژه خصوصی شدن پرسپولیس و استقلال موضوع کوچکی نیست و شاید قبلا در حد موضوعی پیش‌پا افتاده به آن توجه می‌شد اما با جدیت آقای عباسی، ‌ خبرهای خوبی در خصوص خصوصی سازی این دو باشگاه به زودی منتشر خواهد شد.

رویانیان ادامه داد: دومین تقدیر خود را باید از وزیر ورزش و جوانان بابت حل مشکل مالی پرسپولیس و استقلال اعلام کنم. یکی از دغدغه‌های اصلی این دو باشگاه مشکلاتی بود که در سال‌های گذشته از لحاظ مالی با آن دست و پنجه نرم می‌کردند. حتی این موضوع باعثشد AFC در راستای حرفه‌ای سازی مسائلی را اعلام کند که در حال حاضر تا حدود زیادی این مشکلات حل شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: دادن بحثتبلیغات به تیم‌ها و فروش بلیت به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از سوی وزیر ورزش دستور داده شده است. امیدوارم آقای عباسی با کمک همکارانش در وزارت ورزش به زودی این دو مشکل را به صورت صد در صد حل کند تا خیالمان راحت شود.

رویانیان خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: قصد تعریف و تمجید بیهوده از فردی را ندارم اما به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از نمایندگان محبوب و دلسوز مجلس شورای اسلامی می‌خواهم به وزیر ورزش برای رفع خیلی از مشکلات بیشتر وقت دهند. ۳۰ میلیون هوادار منتظر تصمیمات خوب وزیر ورزش در قبال باشگاه پرسپولیس هستند و من مطمئنم اگر این فرصت به نفر اول ورزش کشور داده شود نه تنها مشکل پرسپولیس و استقلال بلکه مشکل ورزش ایران با نگاه ریزبینانه وزیر حل می‌شود.

رویانیان در پایان گفتوگو با فارس در باره شرایط امیر عابدزاده تصریح کرد: مشکل او با باشگاه لوسآنجلس بلوز حل و قرارداد این بازیکن نوشته شد.