به گزارش افکارنیوزبه نقل از فارس، در جلسه‌ای که محمد رویانیان با مانوئل ژوزه پیش از سفرش به پرتغال داشت سرپرست روابط بین الملل باشگاه نیز حاضر شد و در ارتباط با مذاکرات انجام شده با یک باشگاه پرتغالی توضیحاتی را ارایه کرد.

به گفته امیر مشیری سرپرست روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس بر اساس مذاکرات صورت گرفته، باشگاه بیرامار پرتغال موافقت خود را برای انجام یک بازی دوستانه در تهران و در تعطیلات دو هفته‌ای لیگ برتر که هزینه چندانی را در بر نداشت، اعلام کرد.

در نهایت سرمربی پرسپولیس با اعلام اینکه این تیم را می‌شناسد و سال ۱۹۶۶ در آن بازی کرده، عدم موافقت خود برای انجام این بازی را اعلام کرد.

مانوئل ژوزه در این ارتباط به مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما در حال حاضر هفت بازیکن ملی پوش را در اختیار نداریم و این باعثمی‌شود این بازی کارآیی لازم را نداشته باشد. ضمن آنکه احتمال مصدومیت بازیکنان افزایش می‌یابد و من موافق این بازی نیستم.

درخواست باشگاه پرسپولیس برای صدور ITC عابدزاده

باشگاه پرسپولیس پس از توافق با باشگاه لس آنجلس بلوز و پرداخت بخشی از مبلغ مورد توافق، درخواست خود برای دریافت ITC امیر عابدزاده را ارسال کرد.

توافق نامه بین دو باشگاه پرسپولیس و لس آنجلس بلوز با حضور محمد رویانیان و نماینده باشگاه لس آنجلس بلوز امضا شد و روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس اقدامات لازم برای عقد قرارداد رسمی با امیر عابدزاده را آغاز کرده است.

بر این اساس پنجشنبه شب بخشی از مبلغ مورد توافق بین دو باشگاه در اختیار طرف مقابل قرار گرفت و در پی آن امروز برای دریافت ITC این بازیکن اقدامات لازم انجام شد.

دروازه بان پرسپولیس جراحی شد

مسعود داستانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس شانه خود را به تیغ جراحی سپرد و در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

مسعود داستانی که چندی پیش از درد ناحیه کتف ابراز ناراحتی می‌کرد، پس از تشخیص عارضه از سوی کادر پزشکی به تیغ جراحی سپرده شد و در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

دکتر وجیه الله چشمه سری در این ارتباط گفت: داستانی از ناحیه شانه دچار مشکل بود. از او دو نوع تصویربرداری MRI با تزریق و بدون تزریق انجام شد که در نهایت تشخیص پزشکان متخصص پاره گی لبروم بود و جراحی تجویز شد. در پی این مساله با دستور آقای رویانیان که تاکید داشتند، اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود و با پیگیری‌های آقای سعید شیرینی برنامه‌ریزی صورت گرفت و داستانی در روزهای گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت.

وی ادامه داد: جراحی داستانی توسط یکی از بهترین جراحان متخصص شانه یعنی دکتر اصلانی و در یکی از بهترین بیمارستان‌های خصوصی صورت گرفت که در فدراسیون پزشکی ورزشی هم حضور دارند.

پزشک پرسپولیس افزود: جراحی با موفقیت انجام شد و در حال حاضر این بازیکن وضعیت خوبی دارد و دوران نقاهت را پشت سر می گذارد. جا دارد تا از مسئولان محترم باشگاه که پیگیر این مسئله بودند و پزشک محترم این بازیکن تشکر کنم.

تقدیر فرمانده نیروی انتظامی از رویانیان

فرمانده نیروی انتظامی کل کشور از سردار محمد رویانیان تقدیر کرد. سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک از سردار محمد رویانیان به خاطر اعمال سیاست‌های مشارکت جویانه قشرهای مختلف برای کنترل ترافیک و نیز اجرای طرح همیاران پلیس تقدیر کرد و گفت: در زمینه کنترل ترافیک اقدامات فرهنگی خوبی انجام شده است. البته همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها نیز در این زمینه نقش بسزایی داشتند.

وی با بیان اینکه عوامل راه، فنی و انسان از عوامل موثر در جهش ترافیک به شمار میروند تصریح کرد: فرهنگ مهمترین عامل در بخش ترافیک که در این باره گامهای ارزندهای برداشته شده است.